9.9 C
Wrocław
wtorek, 21 marca, 2023

Lubin: PKS poszukuje kierowców. Sprawdź warunki pracy

WARTO PRZECZYTAĆ

Lubiński PKS szuka kierowców do pracy. W tej chwili żółte autobusy Lubińskich Przewozów Pasażerskich obsługuje na zmiany 80 kierowców, co ciekawe aż 25 procent z nich to kobiety.

NIE POLUBIŁEŚ NAS NA FACEBOOKU? ZMIEŃ TO I KLIKNIJ TUTAJ!

PKS Lubin właśnie szuka osób do pracy, które chciałyby usiąść za kierownicą żółtych autobusów przewozów pasażerskich. I to nie tylko mężczyzn, ale i kobiet. W tej chwili na 80 zatrudnionych kierowców 25 procent to kobiety.

Jesteśmy przedsiębiorstwem, które zatrudnia najwięcej kobiet w przewozach autobusowych w Polsce – przyznaje prezes PKS Lubin Kazimierz Ziółkowski.

Aby zostać kierowcą autobusu, trzeba mieć oczywiście prawo jazdy odpowiedniej kategorii, czyli D.

Osoba bezrobotna zarejestrowana w urzędzie może skorzystać z oferty Powiatowego Urzędu Pracy w Lubinie i za darmo zrobić takie uprawnienia. My gwarantujemy zatrudnienie u nas po ich uzyskaniu – mówi prezes PKS Lubin, wyliczając, dlaczego warto przyjść tu do pracy: – PKS Lubin wyróżnia się przed wszystkim transparentnością w zatrudnieniu. Zatrudniamy na pełny etat, wypłaty są w terminie i to niezłe, jak na tym rynku. Liczba zgłoszeń do pracy świadczy o tym, że jesteśmy dobrym pracodawcą. Do tego bardzo dobry sprzęt, opieka socjalna, wkrótce również prywatna opieka medyczna. Jesteśmy w świetle prawa pracy bardzo dobrym pracodawcą, mogę to powiedzieć z satysfakcją – dodaje prezes Ziółkowski.

WIĘCEJ WIADOMOŚCI

OSTATNIE WIADOMOŚCI