9.2 C
Wrocław
sobota, 25 marca, 2023

Lubin: Zbliża się szósty charytatywny bieg na Grzybową górę. Tym razem uczestnicy pobiegną dla małej Julki

WARTO PRZECZYTAĆ

Już w najbliższą sobotę, 10 września odbędzie się Charytatywny Bieg na Grzybową Górę. Wciąż można się zapisać i przyłączyć do ratowania małej Julki przed kalectwem.

Charytatywny Bieg na Grzybową Górę odbędzie się już po raz szósty. Mieszkańcy Koźlic po raz drugi chcą wesprzeć leczenie 6-letniej Julii Nieckarz, która potrzebuje kosztownej operacji nóżek. Chociaż dziewczynka przeszła już cztery skomplikowane operacje, to bez kolejnej czeka ją kalectwo. W nóżkach Julki brakuje kości.

Julia Nieckarz

Wada, z którą zmaga się Julia, jest niestety bardzo podstępna… Wraca i pogłębia się wraz z kolejnymi etapami wzrostu. Przed Julką kolejna bardzo poważna operacja. Prawa nóżka jest w bardzo złym stanie…

Dotychczasowe leczenie udało się dzięki Wam, ogromu Waszej pomocy, pracy, wsparcia, wielkiemu zaangażowaniu, wiary w nas w chwilach, kiedy sami zaczynaliśmy wątpić… Jesteśmy wdzięczni z całego serca. Niestety, otrzymany kosztorys kolejnego etapu leczenia Julki ponownie zwalił nas z nóg! Jeszcze raz musimy prosić o Waszą pomoc… Potrzebne jest nam wsparcie i zaangażowanie, bo wiemy, że bez Was nie damy rady… – piszą rodzice Julki.

Dla Julki szansą jest Paley Institute w USA – klinika ortopedyczna, specjalizująca się w leczeniu takich wad, jakie ma dziewczynka.

Przed nami 6 bieg charytatywny na Grzybową Górę. /Fot. UM Lubina

Zapisać się do biegu można już teraz TUTAJ, albo w dniu imprezy, w biurze zawodów czynnym od godziny 9 przy świetlicy wiejskiej w Koźlicach. Wpisowe to minimum 30zł.


Więcej informacji o biegu TUTAJ.

Więcej informacji o Julii Nieckarz oraz jak pomóc na stronie siepomaga.pl.

WIĘCEJ WIADOMOŚCI

OSTATNIE WIADOMOŚCI