Ładowanie

W centrum handlowym Wrocław Fashion Outlet można już robić zakupy w salonie luksusowej marki JOOP!

Luksusowa marka JOOP! dołączyła do grona najemców Wrocław Fashion Outlet

12 lipca, 2023

W centrum handlowym Wrocław Fashion Outlet można już robić zakupy w salonie luksusowej marki JOOP! JOOP! we Wrocław Fashion Outlet, fot. Wrocław Fashion Outlet

W centrum handlowym Wrocław Fashion Outlet można już robić zakupy w salonie luksusowej marki JOOP! Nigdzie indziej na Dolnym Śląsku nie jest to możliwe. Z okazji otwarcia na klientów czekały oferty specjalne.

fot. Wrocław Fashion Outlet

Firma została założona w 1978 roku przez projektanta Wolfganga Joopa. Produkty marki są kierowane do osób, które chcą połączyć elegancję z wygodą.

NIE POLUBIŁEŚ NAS NA FACEBOOKU? ZMIEŃ TO I KLIKNIJ TUTAJ!

Wrocław Fashion Outlet z kolejną marką premium

Salon marki JOOP! zlokalizowany we Wrocław Fashion Outlet zajmuje powierzchnię 267 m2. W ofercie JOOP! znajdują się zarówno ubrania biznesowe, jak i odzież casualowa, a także akcesoria idealnie zwieńczające każdą stylizację. Z okazji otwarcia na klientów salonu czekały oferty specjalne. Marka dołączyła też do programu lojalnościowego Wrocław Fashion Outlet, Fashion Club, w którym kupujący uzyskują dostęp do unikatowych usług i ofert specjalnych oraz mają możliwość otrzymać zwrot w postaci 5% wartości paragonu, a zebraną kwotę mogą wykorzystać w postaci zniżek przy kolejnych zakupach. 

– Ogromnie cieszy nas powiększenie oferty Wrocław Fashion Outlet o markę JOOP! Fakt, że pierwszy jej salon na Dolnym Śląsku został otwarty właśnie w naszym centrum to dla nas nie tylko powód do radości, ale też potwierdzenie silnej pozycji Wrocław Fashion Outlet na rynku centrów handlowych. Stawiamy na współpracę z markami premium, dzięki czemu możemy zaoferować mieszkańcom Wrocławia i okolic wyjątkową ofertę zakupową – zaznacza Teresa Pieczonka, Leasing Director Wrocław Fashion Outlet.

Zobacz też: Znane marki w nowych konceptach powracają do Wrocław Fashion Outlet

Tagi