9.2 C
Wrocław
sobota, 25 marca, 2023

Mata zagra na Polach Marsowych. Co warto wiedzieć przed koncertem?

WARTO PRZECZYTAĆ

W ramach ogólnopolskiej trasy koncertowej MATA TOUR artysta odwiedzi Wrocław w czwartek, 14 lipca. W Warszawie jego koncert zgromadził ponad 40 000 osób! Ile osób przyciągnie we Wrocławiu?

MATA TOUR, fot. oficjalny plakat organizatora

Mata to pseudonim polskiego rapera Michała Matczaka. Jego album „100 dni do matury” z niekwestionowanym hitem „Patointeligencja” stał się najchętniej słuchanym albumem na platformie Spotify w Polsce. Pochodzące z niej utwory zebrały ok 200 milionów odtworzeń na YouTube  i 160 w Spotify. 14 lipca zagra we Wrocławiu. To wyjątkowa data i miejsce dla rapera, bo to właśnie we Wrocławiu 22 lata temu przyszedł na świat.

Gdzie odbędzie się koncert i jak się na niego dostać?

Koncert odbędzie się na Polach Marsowych przy al. Ignacego Jana Paderewskiego 35. Bramki będą otwarte od 16:00. Rozpoczęcie planowane jest o 20:30.

Można dostać się na miejsce komunikacją miejską. Na Pola Marsowe będą tego dnia kursować linie:

tramwajowe:  9, 17 i 33 do przystanku Stadion Olimpijski (od strony al. I. J. Paderewskiego),

autobusowe:  115 do przystanku 8 Maja (od strony ul. A. Mickiewicza).

Praktyczne informacje o koncercie:

– Bilety na koncert są jeszcze dostępne w cenie 159 zł. Można je zakupić online na stronie www.33mata.pl lub stacjonarnie w salonach Empik.

– bilet można okazać także w wersji elektronicznej,

– osoby poniżej 16 roku życia mogą wziąć udział w wydarzeniu tylko pod opieką osoby dorosłej,

– osoby niepełnoletnie, które ukończyły 16 rok życia mogą uczestniczyć w wydarzeniu jeśli posiadają zgodę opiekunów prawnych na uczestnictwo w imprezie,

– wstęp na teren wydarzenia jest jednorazowy, co oznacza brak możliwości opuszczenia terenu i ponownego wstępu w ramach jednego biletu.

WIĘCEJ WIADOMOŚCI

OSTATNIE WIADOMOŚCI