10.1 C
Wrocław
sobota, 1 kwietnia, 2023

Mecz z Widzewem bez udziału kibiców gości!

WARTO PRZECZYTAĆ

Jak informują przedstawiciele Śląska Wrocław – w trosce o bezpieczeństwo wszystkich uczestników imprezy masowej i w oparciu o regulamin rozgrywek, podjęto decyzję o zamknięciu sektora kibiców gości (trybuna X) podczas sobotniego meczu 4. kolejki PKO BP Ekstraklasy Śląsk Wrocław – Widzew Łódź.

– Pragniemy podkreślić, iż bezpieczeństwo każdego uczestnika naszych meczów jest dla nas wartością nadrzędną i niepodważalną. Od kilku tygodni wrocławski klub intensywnie pracuje nad należytym zabezpieczeniem sobotniej imprezy. Jednakże w ostatnich dniach docierały do nas informacje dotyczące nie tylko wzajemnych prowokacji zantagonizowanych grup kibiców i niespotykanego dotąd wzrostu napięcia, lecz także sygnały świadczące o tym, że na stadionie pojawią się osoby nie będące w żadnym stopniu zainteresowane widowiskiem sportowym, a wyłącznie próbami zakłócania porządku i łamania prawa – mówią przedstawiciele Śląska Wrocław.

I dodają: – jako organizator i jednocześnie klub piłkarski, który może poruszać się wyłącznie w zakresie dostępnych mu środków i narzędzi prawnych, jesteśmy zmuszeni do odpowiedzialnej reakcji, ograniczającej eskalację wrogich nastrojów. Podjęliśmy tym samym decyzję o zamknięciu sektora kibiców gości podczas meczu Śląsk Wrocław – Widzew Łódź.

źródło: slaskwroclaw.pl

WIĘCEJ WIADOMOŚCI

OSTATNIE WIADOMOŚCI