Ładowanie

21 lipca Aquapark Wrocław odwiedzi saunamistrz Maciej Piczura, wielokrotny mistrz świata w przeprowadzaniu ceremonii zapachowych. Mistrzowska Noc Saunowa rozpocznie się o godzinie 22:30. Poznaj szczegóły wydarzenia!

Mistrzowska Noc Saunowa w Aquaparku już w najbliższy piątek

Joanna Bim 19 lipca, 2023

21 lipca Aquapark Wrocław odwiedzi saunamistrz Maciej Piczura, wielokrotny mistrz świata w przeprowadzaniu ceremonii zapachowych. Mistrzowska Noc Saunowa rozpocznie się o godzinie 22:30. Poznaj szczegóły wydarzenia! Sauna we wrocławskim Aquaparku, fot. Aquapark Wrocław

21 lipca Aquapark Wrocław odwiedzi saunamistrz Maciej Piczura, wielokrotny mistrz świata w przeprowadzaniu ceremonii zapachowych. Mistrzowska Noc Saunowa rozpocznie się o godzinie 22:30. Poznaj szczegóły wydarzenia!

Mistrzowska Noc Saunowa z Maciejem Piczurą, fot. Aquapark Wrocław

NIE POLUBIŁEŚ NAS NA FACEBOOKU? ZMIEŃ TO I KLIKNIJ TUTAJ!

W piątek, 21 lipca w Aquaparku przy ul. Borowskiej odbędzie się Mistrzowska Noc Saunowa z udziałem Macieja Piczury. Saunamistrz wykona ceremonie zapachowe, które polegają na rozprowadzaniu gorącego powietrza za pomocą ręcznika bądź wachlarza po wnętrzu sauny. Podczas pokazu używane są aromaty, muzyka, kostiumy czy choreografia.

– Serdecznie zapraszamy na Mistrzowską Noc Saunową, która odbędzie się już 21 lipca. Naszym gościem specjalnym będzie saunamistrz Maciej Piczura, który jest wielokrotnym mistrzem świata w przeprowadzaniu ceremonii zapachowych. Maciek pochodzi z Podhala, na co dzień możemy go spotkać w Termach Chochołowskich. Specjalnie dla nas, by poprowadzić Noc Saunową przyjeżdża do Wrocławia, wykona trzy autorskie ceremonie, po jednej dla każdej z grup kolorystycznej. Dodatkowo oczywiście będziemy mogli wziąć udział w ceremoniach wykonanych przez naszych wspaniałych saunamistrzów – mówi Joanna Feifer, kierownik strefy Saunarium.

Dla uczestników wydarzenia przygotowane zostanie wyjątkowe menu: paszteciki w cieście francuskim (wersja mięsna i vege),barszcz czerwony, kurczak faszerowany serem camembert z batatami i grillowanymi warzywami, a na deser Banoffee.

Mistrzowska Noc Saunowa potrwa od godz. 22:30 do 1:40. Bilety w cenie 149 zł / 1 os. lub 249 zł / 2 os. Dodatkowe informacje dostępne są na stronie Aquaparku

CZYTAJ WIĘCEJ:  Nowe miejsce wypoczynku na Kozanowie. To atrakcja edukacyjna
Tagi