13.7 C
Wrocław
czwartek, 30 marca, 2023

Mocne wrażenie niczym z przygodowego filmu. Runmageddon Wrocław nadchodzi

WARTO PRZECZYTAĆ

Letnia edycja wrocławskiego Runmageddonu zaskoczy uczestników nowościami oraz umożliwi im bieg po pełnej przygód trasie usłanej przeszkodami i kopalnianymi utrudnieniami. Postapokaliptyczny klimat wydarzenia zaczaruje uczestników, którzy poczują się jak bohaterowie filmu a do tego pokonają nową przeszkodę oraz zjadą po gigantycznej zjeżdżalni. 20-21 sierpnia widzimy się w stolicy Dolnego Śląska!

Ci, którzy w zeszłym roku wzięli udział w Runmageddonie w Rolantowicach, doskonale wiedzą, jakich wrażeń dostarcza ślizg na zjeżdżalni z piaskowych wzgórz.

Tego opisać nie da się słowami, można jedynie wykrzyczeć – żartuje Kuba uczestnik i dodaje: Nie dziwie się, że piaskownia to jedna z ulubieńszych lokalizacji Runmageddończyków, bo tam naprawdę przenosimy się do zupełnie innego świata i przeżywamy przygodę prosto z Mad Maxa.

Wszechogarniająca przestrzeń, piaskowe wzgórza i pokopalniane betonowe elementy robią niecodzienne wrażenie, tworząc tym samym świetne sportowe wyzwanie. W tym roku organizator zaskoczy nie tylko zjeżdżalnią i postapokaliptycznym klimatem, ale postawi także nową przeszkodę – 4-metrową Rampę, na którąnależy wbiec z dużą prędkością, by zdobyć jej szczyt.

Co więcej, w specjalnej serii 6 kilometrowego dystansu z 30 przeszkodami Rekruta o godzinie 13:00 na trasę wybiegną superbohaterowie, którzy podawać będą pomocną dłoń osobom, które po raz pierwszy mierzą się z wyzwaniem.

W Runmageddonie Wrocław w dniach 20-21 sierpnia udział będą mogli wziąć wszyscy od 4 letnich szkrabów po ponad 80 letnich seniorów. Każdy znajdzie w nim trasę dla siebie dostosowaną do swoich umiejętności. Dzieci wystartują w Runmageddonie Kids, młodzież w Junior, a osoby po 16 roku życia w Intro (3 km, 15 przeszkód) i Rekrucie (6 km, 30 przeszkód). Dorośli zaś zmierzą się z 12 kilometrowym Classic’iem i jego 50 utrudnieniami. Całe rodziny będą miały szansę przeżyć wspólną przygodę, czyli pokonać Runmageddon Family.

Do udziału w wydarzeniu zapisać się można przez stronę: https://www.runmageddon.pl/imprezy/runmageddon-wroclaw-20-08-2022

Zobacz również:  „Chcemy promować nasz piękny region”. Czym zajmuje się Fundacja Polska górom?

Warto pamiętać, że Runmageddon to nie tylko ekstremalny bieg dla harpaganów, to przede wszystkim fantastyczne wyzwanie sportowe, które dostarcza mnóstwa emocji!

WIĘCEJ WIADOMOŚCI

OSTATNIE WIADOMOŚCI