3.4 C
Wrocław
środa, 7 grudnia, 2022

Mocne wrażenie niczym z przygodowego filmu. Runmageddon Wrocław nadchodzi

WARTO PRZECZYTAĆ

Letnia edycja wrocławskiego Runmageddonu zaskoczy uczestników nowościami oraz umożliwi im bieg po pełnej przygód trasie usłanej przeszkodami i kopalnianymi utrudnieniami. Postapokaliptyczny klimat wydarzenia zaczaruje uczestników, którzy poczują się jak bohaterowie filmu a do tego pokonają nową przeszkodę oraz zjadą po gigantycznej zjeżdżalni. 20-21 sierpnia widzimy się w stolicy Dolnego Śląska!

Ci, którzy w zeszłym roku wzięli udział w Runmageddonie w Rolantowicach, doskonale wiedzą, jakich wrażeń dostarcza ślizg na zjeżdżalni z piaskowych wzgórz.

Tego opisać nie da się słowami, można jedynie wykrzyczeć – żartuje Kuba uczestnik i dodaje: Nie dziwie się, że piaskownia to jedna z ulubieńszych lokalizacji Runmageddończyków, bo tam naprawdę przenosimy się do zupełnie innego świata i przeżywamy przygodę prosto z Mad Maxa.

Wszechogarniająca przestrzeń, piaskowe wzgórza i pokopalniane betonowe elementy robią niecodzienne wrażenie, tworząc tym samym świetne sportowe wyzwanie. W tym roku organizator zaskoczy nie tylko zjeżdżalnią i postapokaliptycznym klimatem, ale postawi także nową przeszkodę – 4-metrową Rampę, na którąnależy wbiec z dużą prędkością, by zdobyć jej szczyt.

Co więcej, w specjalnej serii 6 kilometrowego dystansu z 30 przeszkodami Rekruta o godzinie 13:00 na trasę wybiegną superbohaterowie, którzy podawać będą pomocną dłoń osobom, które po raz pierwszy mierzą się z wyzwaniem.

W Runmageddonie Wrocław w dniach 20-21 sierpnia udział będą mogli wziąć wszyscy od 4 letnich szkrabów po ponad 80 letnich seniorów. Każdy znajdzie w nim trasę dla siebie dostosowaną do swoich umiejętności. Dzieci wystartują w Runmageddonie Kids, młodzież w Junior, a osoby po 16 roku życia w Intro (3 km, 15 przeszkód) i Rekrucie (6 km, 30 przeszkód). Dorośli zaś zmierzą się z 12 kilometrowym Classic’iem i jego 50 utrudnieniami. Całe rodziny będą miały szansę przeżyć wspólną przygodę, czyli pokonać Runmageddon Family.

Do udziału w wydarzeniu zapisać się można przez stronę: https://www.runmageddon.pl/imprezy/runmageddon-wroclaw-20-08-2022

Zobacz również:  Zoo docenione w plebiscycie “Wrocław bez Barier”

Warto pamiętać, że Runmageddon to nie tylko ekstremalny bieg dla harpaganów, to przede wszystkim fantastyczne wyzwanie sportowe, które dostarcza mnóstwa emocji!

WIĘCEJ WIADOMOŚCI

OSTATNIE WIADOMOŚCI

400x750px3