9.2 C
Wrocław
sobota, 25 marca, 2023

N-Park przy ul. Maślickiej zostanie rozbudowany. Poznaj szczegóły!

WARTO PRZECZYTAĆ

N-Park na wrocławskich Maślicach zwiększy swoją powierzchnię ponad dwukrotnie! To świetna wiadomość dla mieszkańców Maślic, Stabłowic i Pracz Odrzańskich. Co na razie wiadomo o rozbudowie obiektu?

maślice, n-park
fot, materiały prasowe inwestora

Prawie 12 000 m² powierzchnia N-Parku

N-Park przy ul. Maślickiej to całkiem nowy obiekt, powstał bowiem w sierpniu 2019 roku. Obecnie zajmuje powierzchnię ok. 5300 m², a dzięki pracom budowlanym aktualnie istniejący budynek ma zostać powiększony o 1000 m², a dodatkowe dwa budynki mają mieć łącznie ok. 5400 m². Swoją powierzchnię zwiększy też parking. Park handlowy po rozbudowie będzie liczył niemal 12 000 m².

Kiedy rozpocznie się rozbudowa?

Powiększenie N-Parku planowane jest na przełomie 2023/2024 roku.

 – Finalizację rozbudowy N-Parku przy ulicy Maślickiej planujemy na przełom 2023 i 2024 roku. Już teraz mogę powiedzieć, że zainteresowanie wynajmem lokali jest bardzo duże: dziś znamy już prawie wszystkich najemców powiększonego parku handlowego. Dodatkowo planujemy przestrzeń na wynajem na piętrze: prowadzimy rozmowy z usługodawcami medycznymi czy najemcami przestrzeni biurowych – poinformowała Dorota Beltrani, Dyrektor ds. Komercjalizacji i Zarządzania w Grupie Napollo.

Jakie sklepy znajdują się w galerii, a jakie się pojawią?

Inwestor nie informuje, jakie nowe sklepy pojawią się w rozbudowanym N-Parku na Maślicach, ale będą one uzupełnieniem dla już istniejących dyskontów.

Lokale, które poszerzą ofertę handlową i usługową N-Parku będą doskonałym uzupełnieniem dla już istniejących tam sklepów, takich jak m.in. dyskont spożywczy Stokrotka, ale też Rossmann, Media Expert, Empik, KiK, Action, KFC, Fitness Academy, Domino’s Pizza, Dedal Travel czy Kiosk Finansowy – opisywał inwestor.

WIĘCEJ WIADOMOŚCI

OSTATNIE WIADOMOŚCI