13.7 C
Wrocław
czwartek, 30 marca, 2023

Na dachu Galerii Dominikańskiej powstał nowy bar

WARTO PRZECZYTAĆ

Do pokaźnej listy wrocławskich tzw. beach barów dołączyło kolejne, ciekawe miejsce. To dACH Dominikańska, umiejscowiony – jak sama nazwa wskazuje – na dachu popularnej galerii handlowej. Bar działa już od 15 lipca. 

Koncert na dACHu – fot. Damian Mrożek

We Wrocławiu znajduje się 35 tzw. beach barów, czyli miejsc, które swoim charakterem przypominają plażowe amerykańskie puby. W wszystkich można zamówić napoje czy przekąski, a w niektórych są jeszcze organizowane koncerty, quizy lub różnego rodzaju występy artystyczne. Nowy wrocławski bar należy do tej drugiej grupy. 

facebook.com/DACH-Dominikańska

Poruszymy niebo i ziemię

Takim hasłem do mieszkańców chcą dotrzeć właściciele pubu, określając go jako “kosmiczne miejsce spotkań”. Bar mieści się na piątym piętrze Galerii Dominikańskiej. To ostatni poziom parkingu funkcjonującego w obiekcie. DACH przyjmuje gości od godz. 13:00 do 1:00. 

Właściciele pubu zapowiadają wiele różnorodnych wydarzeń. Wśród nadchodzących w tym tygodniu znajdziemy m.in. projekcję filmu, jazzowe i hip-hopowe jam session, targi winylowe czy silent disco. Pełną rozpiskę wydarzeń można znaleźć na stronie baru w serwisie Facebook

WIĘCEJ WIADOMOŚCI

OSTATNIE WIADOMOŚCI