1.6 C
Wrocław
piątek, 9 grudnia, 2022

Noc pokazów Wrocławskiej Fontanny Multimedialnej – zakończenie sezonu

WARTO PRZECZYTAĆ

22 października, w sobotę, z okazji zakończenia sezonu Wrocławskiej Fontanny Multimedialnej, odbędzie się specjalne wydarzenie. Noc pokazów przy Pergoli to jedyna taka okazja, by obejrzeć wszystkie tegoroczne pokazy specjalne. W ten sposób uroczyście pożegnamy ten sezon, a powrót multimedialnej fontanny zaplanowany jest na wiosnę 2023.

hala stulecia, fontanna multimedialna, pergola
fot. halastulecia.pl

Zimą pokazy Wrocławskiej Fontanny Multimedialnej są wstrzymane, ze względu na standardowe prace serwisowe. Fontanna wróci dopiero wiosną, więc warto skorzystać z ostatniej okazji w tym roku, by podziwiać pokazy przy Hali Stulecia.

Zaprezentowane zostaną wszystkie tegoroczne pokazy specjalne

Wydarzenie startuje 22 października o godzinie 20:00. Wyświetlone zostaną, wszystkie pokazy specjalne, prezentowane w tym roku: Cztery Żywioły, Katedra Demokracji, Piękna i Bestia, Dzień Dobry Marylin oraz Mikro & Makro Kosmos. Noc pokazów będzie jednocześnie oficjalnym zakończeniem sezonu letniego 2022.

Wrocławska Fontanna Multimedialna

Zlokalizowana na Pergoli fontanna jest największym tego typu obiektem w Polsce oraz jednym z największych w Europie. Wchodzi w skład malowniczego krajobrazu Parku Szczytnickiego. To jedna z najważniejszych atrakcji Wrocławia i magnes na przyjeżdżających turystów.

WIĘCEJ WIADOMOŚCI

OSTATNIE WIADOMOŚCI

400x750px3