Ładowanie

Nowa kolekcja ubrań Śląska Wrocław

9 listopada, 2023

Klasyczne wzory, najwyższa jakość materiałów i głęboka zieleń, od zawsze związana z wrocławskim klubem. Nowa kolekcja WEAR TRUE GREEN to ukłon w stronę każdego kibica, który chce z dumą reprezentować barwy Śląska Wrocław.

Do sprzedaży trafia nowa kolekcja WEAR TRUE GREEN, w skład której wchodzą trzy nowe modele T-shirtów, koszulka polo oraz dwie bluzy. Wszystkie produkty wykonane zostały w polskiej szwalni, z najwyższej jakości bawełny (bluzy – gramatura 300 g/m², t-shirty – 200 g/m²). Materiały były barwione na zamówienie specjalnie po to, aby uzyskać głęboką, prawdziwie śląskową zieleń, którą z dumą będzie nosił każdy kibic WKS-u.

 

Kolekcja powstała z dbałością o detale. Inspirację stanowił motyw trójkolorowych flag, wykorzystywany w obecnym sezonie. Zdobienia dopełniają hafty, żakardowe herby oraz zielono-biało-czerwone ściągacze.

Sesja zdjęciowa zrealizowana została w przestrzeniach Wrocławskiego Toru Wyścigów Konnych – Partynice. Wzięli w niej udział Erik Exposito oraz Peter Pokorny.

Wszystkie produkty dostępne są już w sklepie on-line na sklep.slaskwroclaw.pl. Od poniedziałku (13 listopada) pojawią się również w sprzedaży stacjonarnej.

WEAR TRUE GREEN

Koszulka czarna z haftem – 109 zł
Koszulka zielona z haftem – 109 zł 
Koszulka z haftowanym napisem „Śląsk” – 109 zł 
Koszulka polo –139 zł
Bluza rozpinana – 259 zł 
Bluza kangurka – 239 zł