Ładowanie

Nowe koszulki Śląska Wrocław

8 lipca, 2023

Nowe spojrzenie i głębokie barwy. Tak prezentują się nowe koszulki meczowe Śląska Wrocław na sezon 2023/24, tworzone we współpracy z firmą Nike oraz 11teamsports.

Głęboka, ciemna zieleń, którą przełamują jaśniejsze, ukośne pasy, do tego charakterystyczna trójkolorowa szarfa i najpiękniejszy na świecie herb – tak najkrócej można opisać domowy komplet strojów meczowych Śląska Wrocław na sezon 2023/24. Po raz drugi tworzony we współpracy z firmą Nike oraz 11teamsports, oficjalnym dystrybutorem sprzętu sportowego Śląska.

Domowy komplet charakteryzuje głęboka zieleń, wyróżniająca tegoroczne trykoty od jaśniejszych z minionego sezonu. Ciemne barwy przełamują jasne, pionowe pasy ciągnące się wzdłuż przodu koszulki z wyłączeniem rękawków.

Na prawej piersi znajduje się haftowane, białe logo Nike, a na lewej żakardowy herb obszyty zieloną nicią, z haftowaną białą gwiazdką u góry. Charakterystyczna zielono-biało-czerwona szarfa umieszczona została na lewym rękawku, a z prawej strony na dole koszulki pojawił się emblemat w formie unikatowego hologramu, potwierdzający oryginalność produktu. Logo sponsora, nazwiska zawodników oraz numer wykonywane będą w białym kolorze.

Koszulka posiada Technologie Nike Dri-FIT, dzięki czemu jest przewiewna i komfortowa w noszeniu. Wyjątkowa struktura materiału wspomaga naturalny system chłodzenia ciała, odprowadzając wilgoć i równomiernie rozprowadzając ją po powierzchni ubrania, tak aby mogła jak najszybciej wyparować i nie przeszkadzać w grze.

Wygodny krój koszulki oraz jej głębokie barwy sprawiają, że doskonale pasuje ona nie tylko podczas boiskowych zmagań, ale i jako element noszonej na co dzień, lifestylowej garderoby.

Co ważne, po raz pierwszy w historii w tych samych zielonych trykotach występować będzie nie tylko pierwsza, ekstraklasowa drużyna WKS-u, ale i zespół kobiet, sekcja blind footballu oraz wrocławscy ampfutbolowcy. Bo Śląsk to nie tylko klub, ale i wielka, sportowa rodzina.

Koszulki meczowe można kupić w sklepie on-line na sklep.slaskwroclaw.pl, a w sprzedaży stacjonarnej po raz pierwszy dostępne będą w niedzielę, 9 lipca, podczas spotkania drużyny z kibicami we wrocławskim beach barze HotSpot (godz. 16-20). W związku z premierą koszulki specjalne godziny otwarcia zaplanowano w klubowych sklepach – w poniedziałek zarówno FanShop #Oporowska, jak i #NaStadionie otwarte będą od 10 do 19.

Nowe trykoty Śląska Wrocław można kupować w cenie 249 zł (dorośli) oraz 169 (koszulka dziecięca). W sprzedaży internetowej możliwa jest również personalizacja koszulki oraz darmowa wysyłka powyżej 299 zł na terenie Polski. Produkty wysyłamy również za granicę na teren Unii Europejskiej oraz Wielkiej Brytanii.

KARNETOWICZE! Zwiększamy Wasz rabat! Nową koszulkę meczową obecni karnetowicze (w sprzedaży stacjonarnej) mogą kupić aż o 20% taniej!

Śląsk jest zielony, biały i czerwony – te trzy barwy łączą kolejne pokolenia kibiców, stały się również podstawą scenografii do materiału filmowego, w nagraniu którego udział wzięli Matias Nahuel Leiva, Petr Schwarz i Patryk Janasik (I drużyna), Joanna Wróblewska i Oliwia Krysman (zespół kobiet), Mariusz Kędzierski (amp futbol) oraz Krzysztof Zarzycki (blind football). Sesja zdjęciowa zorganizowana została w nieco włoskim stylu dzięki uprzejmości i we współpracy z wrocławskimi lokalami: Dwór Polski, Kapka Wina, K2 oraz Czarna Magia. Wszystkim bardzo dziękujemy za ich uprzejmość i pomoc!

Charakterystyczne wykończenie rękawka, w postaci zielono-biało-czerwonego paska to delikatne nawiązanie do trójkolorowych barw, które będzie obecne na wszystkich trykotach WKS-u w tym sezonie. Nie będzie to jednak jedyne nawiązanie… W końcu jesteśmy #TRÓJKOLOROWI