7.9 C
Wrocław
wtorek, 21 marca, 2023

Nowe rowerownie na Brochowie. Mieszkańcy TBS za wynajem miejsca zapłacą tylko 1 zł

WARTO PRZECZYTAĆ

W trzech lokalizacjach na wrocławskim Brochowie powstały miejsca do przechowywania rowerów. Gdzie dokładnie znajdują się rowerownie i jak można skorzystać z usługi?

Wnętrze rowerowni, fot. Prezydent Wrocławia Jacek Sutryk Facebook

Trzy nieużywane wiaty śmietnikowe na Brochowie otrzymały drugie życie. Zostały przemienione na rowerownie po tym, jak mieszkańcy TBS wskazywali, że brakuje im miejsca na przechowywanie swoich jednośladów. Rowerownie znajdują się przy Wileńskiej 12, Pionierów 9 oraz Cedrowej 12.

NIE POLUBIŁEŚ NAS NA FACEBOOKU? ZMIEŃ TO I KLIKNIJ TUTAJ!

Bezpieczeństwo rowerów

Każda przechowywania jednośladów pomieści 9 rowerów. Można je przymocować do haków na ścianach lub stojaków przytwierdzonych do podłoża. W środku pomieszczenia znajduje się oświetlenie. Co więcej rowerownie są zamykane na klucz, dzięki czemu pojazdy zyskają ochronę przed kradzieżą.  

Nowe rowerownie. Zasady wynajmu miejsca

Osoby zainteresowane wynajmem miejsca w rowerowi mogą zwrócić się do TBS Wrocław telefonicznie (71 345-80-52) lub mailowo (𝐛𝐬𝐩@𝐭𝐛𝐬-𝐰𝐫𝐨𝐜𝐥𝐚𝐰.𝐜𝐨𝐦.𝐩𝐥).  Kolejnym krokiem jest podpisanie dokumentów: umowy najmu oraz regulaminu korzystania z rowerowni. Po spełnieniu tych warunków przekazywany jest klucz do pomieszczenia. O dostępności miejsc decyduje kolejność zgłoszeń. Koszt korzystania z usługi wynosi 1 zł brutto za miesiąc do końca 2023 roku.

Przeczytaj też: Powstaje miniaquapark na Zakrzowie. Zobacz, jak wygląda postęp prac

WIĘCEJ WIADOMOŚCI

OSTATNIE WIADOMOŚCI