Ładowanie

Nowy punkt sprzedaży Śląska Wrocław

17 lipca, 2023

Świetna informacja dla kibiców Śląska Wrocław. Do listy punktów, w których #TRÓJKOLOROWI mogą kupować bilety na domowe mecze pierwszej drużyny WKS-u, dołączył salon Canal+ w Alei Bielany.

Nowy salon Canal+ znajduje się w Alei Bielany przy ul. Czekoladowej 7-9 w Bielanach Wrocławskich. Punkt mieści się na poziomie 0, nieopodal wejścia od strony przystanku autobusowego linii 133.

Kibice, którzy pojawili się na niedawnym spotkaniu z zespołem Śląska, z pewnością wiedzą, że salon Canal+ ASTRA Wrocław dostarczył na HotSpocie mnóstwo dobrej zabawy. Stoisko, na którym można było sprawdzić celność i siłę strzału, cieszyło się ogromną popularnością ze strony fanów – zarówno tych najmłodszych, jak i nieco starszych. Do rywalizacji chętnie przystąpili także sami piłkarze!

Teraz kolejny salon Canal+ staje się istotnym punktem dla fanów Śląska. Wybieracie się na zakupy? A może planujecie podróż poza Wrocław? Teraz po drodze i przy okazji kupicie bilety na mecze Śląska! Do zobaczenia na Tarczyński Arenie!

Godziny otwarcia:

Poniedziałek – sobota: 10:00 – 21:00

Niedziela: 10:00 – 20:00

tel. 71 338 02 87

źródło: slaskwroclaw.pl