1.5 C
Wrocław
piątek, 9 grudnia, 2022

Od 25 kwietnia zmiany w organizacji ruchu i parkowaniu na ulicach kilku ulicach Wrocławia

WARTO PRZECZYTAĆ

Fot. Mat. pras. wroclaw.pl

Zarząd Dróg i Utrzymania Miasta informuje o zmianach w organizacji ruchu i parkowaniu na ulicach Suchardy, Komandorskiej, Mglistej, Babiego Lata, Sienkiewicza, Chrobrego i Grunwaldzkiej od 25 kwietnia.

Od 25 kwietniana terenie miasta wystąpią zmiany w organizacji ruchu kołowego wynikające z  wdrażania nowego oznakowania oraz wyznaczania miejsc postojowych na ulicach: Suchardy, Komandorskiej, Mglistej, Babiego Lata, Sienkiewicza, Chrobrego i Grunwaldzkiej.

Ulice Mgliste i Babiego Lata 

  • od 25 kwietnia br. ograniczenia w parkowaniu (B-36) oraz pojawią się słupki przeszkodowe w celu poprawy bezpieczeństwa wszystkich użytkowników ruchu;

Ulica Komandorska

  • od 26 kwietnia wyłączone z parkowania (B-36) miejsca postojowe vis a vis wylotu z ul. Skwerowej, na czas niezbędny do zamontowania słupków przeszkodowych, oddzielających strefę parkowania od strefy pieszej;

Ulice Suchardy i Sienkiewicza

  • od 26 kwietnia wyłączona z parkowania (B-36) będzie ulica Suchardy (strona prawa) na odcinku od Sienkiewicza do Grunwaldzkiej, na czas niezbędny dla wdrożenia oznakowania  płatnych miejsc postojowych;
  • na ulicy Sienkiewicza ograniczenia w parkowaniu będą obowiązywać od 27 kwietnia na odcinku od Świętokrzyskiej do Matejki (po stronie ogrodu) na czas niezbędny dla zamontowania słupków oddzielających strefę pieszą oraz wyznaczenia płatnych miejsc postojowych.

Ulica Chrobrego

  • od 26 kwietnia obowiązywać będzie czasowy zakaz parkowania (B-36) dla potrzeb wyznaczenia koperty dla osób niepełnosprawnych na wysokości nru 11.

Ulica Grunwaldzka

Dla potrzeb wdrożenia oznakowania miejsc płatnych, na poniższych odcinkach będą wprowadzane czasowe ograniczenia w parkowaniu (B-36):

  • od 27 kwietnia odcinek od Minkowskiego do Piastowskiej,
  • od 28 kwietnia od Roentgena do Suchardy,
  • od 29 kwietnia od Bujwida do Suchardy.

    Mat. pras. wroclaw.pl

WIĘCEJ WIADOMOŚCI

OSTATNIE WIADOMOŚCI

400x750px3