7.9 C
Wrocław
wtorek, 21 marca, 2023

Od rana liczne awarie i opóźnienia pociągów na Dolnym Śląsku

WARTO PRZECZYTAĆ

Środa, 14 września nie należała do najlepszych dla pasażerów korzystających z usług Intercity, Polregio i Koleje Dolnośląskie. Dzisiaj doszło do awarii taboru na dolnośląskich trasach. Pojawiły się z tego powodu duże opóźnienia.

Utrudnienia w ruchu

Do pierwszej awarii taboru doszło w pociągu Polregio, który z Wrocławia Głównego miał zabrać pasażerów do Ostrowa Wielkopolskiego o godzinie 8.17. Na pojazd trzeba było czekać 113 minuty. Również Koleje Dolnośląskie tego dnia zaliczyły opóźnienia. Pociąg na trasie Trzebnica – Wrocław Główny, zakończył trasę z 105 minutowym opóźnieniem. Intercity również nie wystrzegło się awarii taboru. Pasażerowie jadący z Bydgoszczy Głównej do Bielsko Białej Głównej przyjechali 89 minut po czasie. Do awarii doszło najprawdopodobniej na stacji Wrocław Mikołajów.

Komunikacja zastępcza

Polregio wprowadziło komunikację zastępczą na odcinku Jelenia Góra – Szklarska Poręba Górna, która obowiązuje do końca października. Dojazd autobusami kursuje na stacjach: Jelenia Góra, Jelenia Góra Zabobrze, Jelenia Góra Cieplice, Jelenia Góra Sobieszów, Piechowice, Szklarska Poręba Dolna, Szklarska Poręba Średnia, Szklarska Poręba Górna.

WIĘCEJ WIADOMOŚCI

OSTATNIE WIADOMOŚCI