10.1 C
Wrocław
sobota, 1 kwietnia, 2023

Od sierpnia rusza sprzedaż biletów na wrześniowe spektakle w Capitolu

WARTO PRZECZYTAĆ

Stęskniliście się za spektaklami w Capitolu? Od 1 sierpnia na stronie teatru będzie można zakupić bilety na wrześniowe widowiska. W repertuarze m. in. “Cesarz” oraz recital z piosenkami Agnieszki Osieckiej. 

Recital Justyny Szafran, fot. BTW-Photographers, materiały Teatru Muzycznego Capitol

Wrześniowy repertuar 

Teatr Capitol we wrześniu wystawi „Cesarza” wg książki Ryszarda Kapuścińskiego w reżyserii Ceziego Studniaka. Przedstawienie zagrają 4 września. W repertuarze znalazł się jeszcze recital Justyny Szafran „Nie ma. Osiecka/Satanowski” (10 i 11 września) oraz „Balladyna” w reżyserii Agnieszki Olsten z tytułową rolą Agnieszki Kwietniewskiej (16-18 września). 

Co nowego na deskach teatru? 

Na Scenie Ciśnień pojawi się nowość – spektakl Olka Talkowskiego „Rap Magister” nagrodzony Grand Prix Nurtu Off i Tukanem Publiczności Off na 42. Przeglądzie Piosenki Aktorskiej. To prawdopodobnie pierwsza na świecie praca magisterska w formie rapu. To opowieść o biografii artystycznej Tomasza Kota ze szczególnym uwzględnieniem jego ról filmowych. Olek Talkowski obronił ją w krakowskiej Akademii Sztuk Teatralnych.

Zakup biletów

Bilety można kupić online na teatr-capitol.pl (całą dobę), a także w kasie przy ul. Piłsudskiego 67. Jest ona czynna w sierpniu od poniedziałku do soboty w godz. 12 -19. Uczestnicy programu Nasz Wrocław w Capitolu płacą 20% mniej, a osoby z aktywnym Statusem MAX mogą zapłacić za bilety z 30% zniżką.

WIĘCEJ WIADOMOŚCI

OSTATNIE WIADOMOŚCI