Ładowanie

Tarczyński Arenę Wrocław odwiedzili Oleksandr Usyk i Daniel Dubois. Zawodnicy za ponad miesiąc stoczą tam walkę o mistrzowskie pasy.

Oleksandr Usyk i Daniel Dubois we Wrocławiu. Podczas wizyty zwiedzili stadion

12 lipca, 2023

Tarczyński Arenę Wrocław odwiedzili Oleksandr Usyk i Daniel Dubois. Zawodnicy za ponad miesiąc stoczą tam walkę o mistrzowskie pasy. Oleksandr Usyk i Daniel Dubois na Tarczyński Arenie Wrocław, fot. Oleksandr Poliakovsky

W poniedziałek, 10 lipca Tarczyński Arenę Wrocław odwiedzili specjalni goście – Oleksandr Usyk i Daniel Dubois. Zawodnicy za ponad miesiąc stoczą tam walkę o mistrzowskie pasy wagi ciężkiej federacji WBO, IBF, WBA oraz IBO.

Tarczyński Arenę Wrocław odwiedzili Oleksandr Usyk i Daniel Dubois. Zawodnicy za ponad miesiąc stoczą tam walkę o mistrzowskie pasy.
Oleksandr Usyk i Daniel Dubois na Tarczyński Arenie Wrocław, fot. Oleksandr Poliakovsky

26 sierpnia na Tarczyński Arenie Wrocław odbędzie się bokserki pojedynek z udziałem Oleksandra Usyka (20-0, 13 KO) z Ukrainy i Daniela Dubois (19-1, 18 KO) z Wielkiej Brytanii. Stawką spotkania są mistrzowskie pasy wagi ciężkiej federacji WBO, IBF, WBA oraz IBO. Zawodnicy przyjechali do Wrocławia, żeby zobaczyć miejsce, w którym zostanie rozegrana walka.

– Tarczyński Arena Wrocław to wspaniały obiekt. Liczę na cudowną atmosferę, zwłaszcza gdy stadion wypełni się kibicami, zarówno tymi z Ukrainy, jak i z Polski. Nie uważam, żeby to była dla mnie łatwa walka. Nie przejmuję się zdaniem ekspertów, to ich praca, żeby typować faworyta. To klasowy rywal i trudna walka. Muszę być przygotowany na sto procent – powiedział Oleksandr Usyk.

– Przygotujcie się na unifikację wszystkich pasów i nowego mistrza świata. Idę po swoje. Chcę się zapisać na kartach historii boksu. [Usyk] to wielki mistrz, ale idę po niego. Jestem przekonany, że pokonam go na sto procent. Coś się zaczyna, a coś się kończy – zapowiada Daniel Dubois.

NIE POLUBIŁEŚ NAS NA FACEBOOKU? ZMIEŃ TO I KLIKNIJ TUTAJ!

Bilety

Sprzedaż biletów rozpocznie się już wkrótce. Będzie można je kupić za pomocą platformy ebilet.pl. Na razie promotor Alexander Krassyuk zdradził jedynie cenę puli najtańszych wejściówek: 49 zł.

Tagi