Ładowanie

Magistrat Oleśnicy ujawnił pierwsze szczegóły dotyczące jednego z najbardziej oczekiwanych wydarzeń w mieście – Oleśnickiego Jarmarku Wspaniałości oraz Dni Europy.

Oleśnica: Dni Europy i Oleśnicki Jarmark Wspaniałości

admin 22 sierpnia, 2023

Magistrat Oleśnicy ujawnił pierwsze szczegóły dotyczące jednego z najbardziej oczekiwanych wydarzeń w mieście – Oleśnickiego Jarmarku Wspaniałości oraz Dni Europy. Fot. Facebook Oleśnica

Magistrat Oleśnicy ujawnił pierwsze szczegóły dotyczące jednego z najbardziej oczekiwanych wydarzeń w mieście – Oleśnickiego Jarmarku Wspaniałości oraz Dni Europy.

NIE POLUBIŁEŚ NAS NA FACEBOOKU? ZMIEŃ TO I KLIKNIJ TUTAJ!

Te dwie ważne imprezy zostaną połączone, tworząc niezapomniane wydarzenie w sercu Oleśnicy. Wyjątkowe atrakcje, wystawcy, smaki i niespodzianki czekają na mieszkańców i gości w dniach 9-10 września.

Jarmark Wspaniałości, który przez lata stał się znakiem rozpoznawczym Oleśnicy, w tym roku stanie się jeszcze bardziej wyjątkowy, dzięki współpracy z Dniami Europy. Będzie to już XXVI edycja tej europejskiej uroczystości, co na pewno doda wydarzeniu dodatkowej rangi i znaczenia.

Centralne miejsce wydarzeń, Ryneczek w Oleśnicy, będzie pulsował życiem przez dwa dni. Goście będą mieli okazję skosztować różnorodnych potraw w ramach kulinarnych degustacji. Wśród planowanych atrakcji znajdują się też koncerty, teatry uliczne oraz wiele innych niespodzianek. Całość będzie się odbywać pod hasłem “ROZSMAKUJ SIĘ W OLEŚNICY”.

Organizatorzy zwracają się z apelem do wystawców, aby zgłaszali swoją obecność na jarmarku pod numerem 517 159 515.

Oczekuje się, że połączenie tych dwóch tradycyjnych imprez przyciągnie do Oleśnicy wielu turystów i gości z różnych zakątków Polski.

CZYTAJ WIĘCEJ:  Legnica: Już w niedzielę specjalny koncert "Posłuchajcie Chopina"
Tagi