13.7 C
Wrocław
czwartek, 30 marca, 2023

Opera Wrocławska oferuje 10% zniżki na wszystkie swoje spektakle

WARTO PRZECZYTAĆ

Po fantastycznej frekwencji w Letnim Kinie Opery Wrocławskiej, bilety na spektakle w operze kupimy z 10% zniżką. Nagrania spektakli prezentowane w kinie plenerowym zostały obejrzane przez ponad 6 tysięcy widzów.

fot. Opera Wrocławska

Do końca wakacji w mobilnej kasie biletowej w strefie Kina Letniego, bilety do Opery Wrocławskiej na wszystkie spektakle kupimy 10% taniej. Jest to świetna okazja dla stałych bywalców, by zaplanować kolejne odwiedziny w operze oraz dla nowych widzów, którzy nie mieli jeszcze okazji się do niej wybrać.

Wrocławianie i turyści pokochali arie pod chmurką

Letnie Kino Opery Wrocławskiej to wakacyjnej propozycji dla mieszkańców miasta i turystów na spędzenie letnich wieczorów. Każdego dnia do końca wakacji, na specjalnym ekranie umiejscowionym przy operowym gmachu od strony fosy, prezentowane są nagrania Opery Wrocławskiej. Ma to na celu spopularyzowanie wśród ludzi oglądania spektakli.

Instytucja zachęca, by kupować bilety na spektakle w nadchodzącym sezonie artystycznym 2022/23. Z tego też powodu padła decyzja, by zaoferować zainteresowanym 10% zniżki na bilety. Kupić je można w mobilnej kasie biletowej w strefie Kina Letniego.

Do stałego programu wydarzeń dołączyły weekendowe atrakcje dla najmłodszych, zwiedzanie gmachu teatru oraz panele dyskusyjne przed projekcjami. Na uczestników czeka również operowa ścianka z kurtyną oraz światłami reflektorów, idealna do pamiątkowych fotografii, które mogą wziąć udział w konkursie #jestemwoperze.

Konkurs fotograficzny #jestemwoperze

W ramach projektu „op.era4u – chodź do opery!” na publiczność czeka konkurs fotograficzny. Nagroda główna za najciekawsze zdjęcie to podwójne zaproszenie na wybrane przedstawienie Opery Wrocławskiej w sezonie artystycznym 2022/23. Laureaci nagród od 2. do 5. miejsca będą mieli możliwość zakupu biletu z 30 proc. zniżką na wybrane trzy spektakle. Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy sfotografować się na ściance lub zrobić zdjęcie w strefie Letniego Kina, a następnie umieścić je na swoim profilu na Facebooku lub Instagramie z hasztagiem: #jestemwoperze.

Zobacz również:  Ostatnie pojedynki #VolleyWrocław

Aktualne informacje na temat repertuaru oraz wydarzeń towarzyszących można znaleźć w mediach społecznościowych Opery Wrocławskiej, oraz TUTAJ.

WIĘCEJ WIADOMOŚCI

OSTATNIE WIADOMOŚCI