Ładowanie

Siedem różnych konceptów gastronomicznych i cykliczne wydarzenia kulturalne – to wszystko będzie czekać na gości food hallu PEDET. Obiekt powstaje w Renomie, a jego otwarcie zaplanowane jest na październik 2023.

Otwarcie foodhallu PEDET już w październiku. Jakie lokale się tam znajdą?

6 czerwca, 2023

Siedem różnych konceptów gastronomicznych i cykliczne wydarzenia kulturalne – to wszystko będzie czekać na gości food hallu PEDET. Obiekt powstaje w Renomie, a jego otwarcie zaplanowane jest na październik 2023. Centrum handlowe Renoma, fot. Joanna Bim

Siedem różnych konceptów gastronomicznych i cykliczne wydarzenia kulturalne – to wszystko będzie czekać na gości food hallu PEDET. Obiekt powstaje w Renomie, a jego otwarcie zaplanowane jest na październik 2023.

W centrum handlowym Renoma już wkrótce pojawi się siedem nowych konceptów gastronomicznych. Restauracje z ogródkami staną od strony placu Kościuszki i od strony pl. Czystego. Pedet będzie oferował klientom ponad 240 miejsc siedzących. W jego wnętrzu będą odbywać się także cykliczne wydarzenia kulturalne: spektakle, recitale, wernisaże czy koncerty. Właściciel oraz zarządca Renomy, firma Globalworth Poland zapewnia, że będzie to odpowiednia przestrzeń zarówno do spotkań biznesowych, jak i wieczornych wyjść w gronie znajomych.

Renoma ma niezwykłą i inspirującą historię, dlatego dokładamy starań, by przywrócić jej świetność i rozszerzyć jej ofertę, zgodnie z oczekiwaniami wrocławian i najemców biurowych. Tworzymy przestrzeń, która zapewni gościom kulinarną podróż po kuchniach świata oraz ciekawe doznania kulturalno-artystyczne. W aranżacji wnętrz wykorzystaliśmy nawiązania do epoki modernizmu, a charakterystycznym elementem tego miejsca będzie wystrój, który na nowo interpretuje połączenie stylu art-deco i elegancji Renomy. Uwagę każdego gościa z pewnością przykuje neon z logo Pedet nawiązujący do historycznej nazwy Renomy – Powszechnego Domu Towarowego – komentuje Weronika Maria Kuna, Asset Management and Leasing Manager, Globalworth Poland.

NIE POLUBIŁEŚ NAS NA FACEBOOKU? ZMIEŃ TO I KLIKNIJ TUTAJ!

Co powstanie w Pedecie?

Jak informuje Piotr Gładczak, autor bloga Wrocławskie Podróże Kulinarne, w Renomie mają zostać otwarte dwa lokale streetfoodowe. Będzie to warszawski Gringo Bar serwujący dania kuchni meksykańskiej, a także The Fry z belgijskimi frytkami. Wśród siedmiu konceptów gastronomicznych, które znajdą się w food halli PEDET nie zabraknie też restauracji Dinette. W strefie gastronomiczno-kulturalnej powstanie także bar. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem to PEDET zostanie otwarty już w październiku 2023 roku.  

Sprawdź też: Twinset otwiera się we Wrocławiu. Włoska marka premium na lokalizację wybrała Renomę

Tagi