Ładowanie

W centrum handlowym Magnolia Park jeszcze w 2023 roku zostanie otwarty sklep sieci odzieżowej Primark.

Otwarcie sklepu Primark we Wrocławiu już w tym tygodniu

21 sierpnia, 2023

W centrum handlowym Magnolia Park jeszcze w 2023 roku zostanie otwarty sklep sieci odzieżowej Primark. fot. Primark

We wrocławskim centrum handlowym Magnolia Park otworzy się znany sklep marki Primark. Będzie to piąty salon firmy w Polsce, a jednocześnie pierwszy, w którym do dyspozycji klientów będą kasy samoobsługowe.

Primark we Wrocławiu zajmie w centrum Magnolia Park łącznie 3700 mkw. powierzchni handlowej na dwóch kondygnacjach. W ofercie sklepu znajdziemy artykuły codziennego użytku, odzież damską, męską i dziecięcą, jak również kosmetyki i akcesoria do domu. Otwarcie salonu nastąpi już w środę, 23 sierpnia o godz. 9:00.

– Otwarcie sklepu Primark w Magnolia Park to bez wątpienia jedno z najbardziej wyczekiwanych otwarć handlowych tego roku zarówno we Wrocławiu, jak i w regionie. Wybór przez Primark zarządzanego przez nas centrum na lokalizację swojego pierwszego sklepu na Dolnym Śląsku potwierdza dominującą, rynkową pozycję Magnolia Park i nie mam wątpliwości, że będzie to jeden z najlepiej funkcjonujących sklepów tej marki w Polsce – ocenił Frederic Rouleau, Country Asset Manager w Multi Poland.

NIE POLUBIŁEŚ NAS NA FACEBOOKU? ZMIEŃ TO I KLIKNIJ TUTAJ!

Primark we Wrocławiu

Primark przeznaczy ponad 10 milionów euro na otwarcie sklepu w stolicy Dolnego Śląska. Firma zatrudni ponad 150 osób. Aktualnie prowadzona jest rekrutacja na stanowiska doradcy klienta w niepełnym wymiarze godzin oraz stanowisko kierownicze. We wrocławskim sklepie będzie znajdować się 15 kas samoobsługowych oraz 5 kas tradycyjnych obsługiwanych przez pracowników Primark. Do dyspozycji klientów będzie też strona internetowa, na której można sprawdzić dostępność produktów w lokalnym sklepie.

Ekspansja marki Primark w Polsce i na świecie

W Polsce działają cztery sklepy marki Primark. Są one zlokalizowane  w Galerii Młociny w Warszawie, Centrum Handlowym Posnania w Poznaniu, Bonarka City Center w Krakowie oraz Silesia City Center w Katowicach. 23 sierpnia do tego grono dołączy Magnolia Park we Wrocławiu, a jeszcze w tym roku łódzka Manufaktura. Do końca 2026 r. irlandzka sieć chce posiadać 530 sklepów na świecie. W 2024 roku firma po raz pierwszy w historii otworzy swój sklep na Węgrzech.

Zobacz też: Jelenia Góra: Magiczne Piękno Kolorowych Jeziorek

Tagi