-3.6 C
Wrocław
poniedziałek, 6 lutego, 2023

Otwarto nowy klub fitness w centrum Wrocławia

WARTO PRZECZYTAĆ

W ścisłym centrum miasta powstała duża i nowoczesna siłownia. To klub sieci Just GYM, który od 17 sierpnia funkcjonuje przy ul. Sienkiewicza 22. Sprawdź ceny karnetów i zasady działania obiektu. 

Siłownia przy ul. Sienkiewicza to drugi klub marki Just GYM, który został otwarty w Stolicy Dolnego Śląska. Obiekt znajduje się w budynku Base Camp i zajmuje 2 tys metrów kwadratowych powierzchni, na które składa się 12 specjalnych stref fitness. To m.in. strefa cardio, cycling, sala fitness czy strefa maszyn półwolnych i przestrzeń do treningu sportów walki. 

Plakat promujący klub

Nowoczesny sprzęt

W klubie można znaleźć nowy sprzęt fitness najwyższej jakości. To w większości maszyny marki Matrix i Escape Fitness, ale również bieżnie mechaniczne, automatyczne oraz wielofunkcyjne wyciągi i akcesoria do boksu. Entuzjaści treningu siłowego z pewnością docenią też liczbę ławek i gryfów dostępnych
w obiekcie. Każdego rodzaju sprzętu jest minimum kilka sztuk. 

Dostęp 24 godziny na dobę, ale czy dla wszystkich? 

Siłownia jest dostępna przez całą dobę. Posiadacze karnetu mogą dostać się do środka skanując odcisk swojego palca w specjalnym czujniku. System nie działa jeszcze jednak idealnie i czasem – pomimo poprawnie przeprowadzonej procedury – obsługa musi interweniować wpuszczając klientów bocznymi drzwiami. Z naszych informacji wynika, że to przejściowe problemy i lada moment czujniki mają przejść ponowną kalibrację. 

Inaczej do siłowni wejdą posiadacze kart Multisport czy Medicover Sport. Dla nich obiekt jest dostępny od godz. 6:00 do 22:00 i o wpuszczenie do środka trzeba poprosić pracowników klubu, którzy weryfikują tożsamość i ważność benefitu. Wszyscy klienci mają możliwość korzystania z oferty zajęć fitness. Pierwsze odbędą się już na początku września.

Cennik

Cena nielimitowanego karnetu “open” to 99 zł miesięcznie, a opłata wpisowa wynosi 39 zł. Umowa ma miesięczny okres wypowiedzenia i można z niej zrezygnować w każdej chwili. Cena obniża się w przypadku zawarcia dłuższego zobowiązania. Półroczny karnet to koszt 579 zł, a podpisując umowę na rok zapłacimy 1119 zł. 

WIĘCEJ WIADOMOŚCI

OSTATNIE WIADOMOŚCI