Ładowanie

Panthers minimalnie gorsi na Olimpijskim

10 czerwca, 2024

Po trudnym i zaciętym spotkaniu Panthers Wrocław ulegli u siebie ekipie Vienna Vikings 13:16. W następnej kolejce wrocławianie po raz pierwszy w tym sezonie zagrają na wyjeździe – 16 czerwca zmierzą z Frankfurt Galaxy.

Trudny mecz dla Panthers Wrocław

Spotkanie Panthers Wrocław z Vienna Vikings było meczem 3. kolejki European League of Football. Ekipa z Wiednia to mistrzowie Europy sprzed dwóch lat oraz zeszłoroczni półfinaliści European League of Football. Mimo prowadzenia wrocławian 10:7 do przerwy, ostatecznie to goście z Wiednia cieszyli się z wygranej 13:16. Zadecydowały błędy i brak szczęścia w kluczowych momentach meczu.

Kolejne mecze na wyjeździe

Po trzech meczach domowych na otwarcie sezonu teraz przed Panthers Wrocław seria pojedynków na wyjeździe. Następne spotkanie wrocławianie rozegrają już za tydzień – 16 czerwca (niedziela) o 13:00 zmierzą się z Frankfurt Galaxy. Transmisja meczu będzie dostępna w Polsat Sport 3, Polsat Box Go oraz na ligowej platformie streamingowej. 

Kolejny mecz domowy Panthers rozegrają 7 lipca, kiedy podejmą na Stadionie Olimpijskim ekipę Prague Lions. Bilety na to spotkanie są dostępne na Ticketmaster.pl