Ładowanie

Panthers na kanałach Polsatu

17 maja, 2024

26 maja Panthers Wrocław rozpoczną walkę o mistrzostwo European League of Football – prestiżowych rozgrywek, będących odpowiednikiem Ligi Mistrzów w futbolu amerykańskim. Wszystkie spotkania wrocławian będzie można obejrzeć w tym roku na żywo w sportowych kanałach Polsatu. Co więcej, mecz otwarcia sezonu pokaże otwarty kanał Super Polsat.

Futbol amerykański w telewizji

Kibice w Polsce – podobnie jak w poprzednich latach – będą mieli możliwość obejrzenia wszystkich spotkań Panthers Wrocław na żywo. Polski zespół rozegra w sezonie zasadniczym 12 meczów. Co więcej, również spotkania fazy play-off, w tym wielki finał rozgrywek European League of Football będzie można obejrzeć w sportowych kanałach Polsatu. 

Sezon rusza niebawem – Panthers Wrocław rozpoczną go już 26 maja od hitowego pojedynku z Berlin Thunder na wrocławskiej Tarczyński Arenie. Transmisja meczu od godziny 12.45 w ogólnodostępnym kanale Super Polsat.

– Ogromnie cieszymy się z kolejnego roku współpracy z Telewizją Polsat. Obecność naszych spotkań w telewizyjnej ramówce jest kluczowa w budowie popularności futbolu amerykańskiego w Polsce. Co więcej, w europejskich rozgrywkach kibicują nam fani z całego kraju, więc tym bardziej to doskonała wiadomość. Liczymy na szerokie wsparcie kibiców w tym sezonie – zarówno na trybunach, jak i przed telewizorami! – mówi Michał Latoś, prezes Panthers Wrocław.

Telewizja Polsat transmitowała rozgrywki European League of Football również w poprzednich sezonach. Podobnie jak przed rokiem, za komentarz w trakcie meczów będą odpowiadać Piotr Bera, Karol Potaś i Witold Cebulewski, znani również m.in. z komentowania Super Bowl.

Bilety w sprzedaży

Mimo możliwości śledzenia spotkań Panthers Wrocław w kanałach Polsatu, zdecydowanie warto je zobaczyć także na żywo z wysokości trybun. „Pantery” rozpoczną sezon na 44-tysięcznej Tarczyński Arenie, natomiast pozostałe spotkania domowe rozegrają na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu. Bilety są dostępne w serwisie Ticketmaster.