Ładowanie

Panthers Wrocław z czwartym zwycięstwem. Polacy lepsi od Prague Lions

3 lipca, 2023

Panthers Wrocław budują kolejną zwycięską serię. Wrocławianie pokonali na oczach własnej publiczności Prague Lions 29:23. To czwarta wygrana polskiego zespołu w tegorocznym sezonie European League of Football. Za tydzień reprezentanci Polski udadzą się do Hamburga, aby ponownie podjąć miejscowych Sea Devils.

Sponsor Bukmacher SuperBet Polska

CZY POLUBIŁEŚ JUŻ NASZ PROFIL NA FACEBOOKU? ZRÓB TO!

Polacy pokonali Czechów

W piątej kolejce European League of Football Panthers Wrocław mierzyli się na własnym boisku z ekipą Prague Lions. Była to pierwsza konfrontacja obu zespołów w ramach European League of Football. Faworytami spotkanie byli wrocławianie, którzy zgodnie z przewidywaniami dopisali do swojego konta kolejną wygraną

Mecz nie miał jednak jednostronnego przebiegu. Goście z Czech zdołali postawić się wrocławskiej drużynie, choć ostatecznie to „Pantery” mogły cieszyć się ze zwycięstwa – m.in. dzięki przyłożeniom Tony’ego Tate i Dawida Brzozowskiego oraz celnym kopnięciom Jakuba Ałdasia.

– Bardzo cieszymy się z kolejnej wygranej. Zespół z Pragi postawił przed nam trudne warunki, jednak zdołaliśmy zrealizować nasz plan. Wiemy również, które elementy gry musimy jeszcze skorygować. Teraz przed nami ważne i trudne spotkanie w Hamburgu, do którego już rozpoczęliśmy przygotowania – Dave Christensen, trener główny Panthers Wrocław.

Szlagier w Hamburgu

W następnej kolejce ligi europejskiej Panthers Wrocław udadzą się na hitowe spotkanie do Niemiec. 9 lipca (niedziela) o 13.00 wrocławianie ponownie zmierzą się z Hamburg Sea Devils. W pierwszym spotkaniu to reprezentanci Polski byli górą. Pojedynek ten – podobnie jak wszystkie pozostałe mecze Panthers Wrocław – będzie można śledzić w sportowych kanałach Polsatu – transmisja od 12.55 w Polsat Sport News.

REKLAMA: Partnerem portalu jest salon kosmetyczny Keratin&Beauty Studio, ul. Więckowskiego 16/1b Wrocław.