10.1 C
Wrocław
sobota, 1 kwietnia, 2023

Pawlicki przejdzie do Betard Sparty Wrocław?!

WARTO PRZECZYTAĆ

Według nadal niepotwierdzonych źródeł Piotr Pawlicki zamieni niebawem Unię Leszno na Betard Spartę Wrocław! Nowy nabytek wrocławian zapewne zastąpi w pierwszym składzie Gleba Czugonowa, o ile zgodę na starty w przyszłym sezonie otrzyma Artiom Łaguta.

Transfer Pawlickiego do stolicy Dolnego Śląska wydaje się przesądzony, tym bardziej, że na jego przyjście coraz śmielej naciska kapitan Sparty Maciej Janowski – prywatnie wielki przyjaciel Pawlickiego.

A w dodatku, nieoficjalne źródła podają, że Piotr nie prowadzi już żadnych negocjacji z dotychczasowym pracodawcą – Unią Leszno, gdzie jeszcze przed sezonem zrezygnował z bycia kapitanem drużyny. Dlaczego? Był to jego celowy zabieg, bowiem w jednym z wywiadów przyznał, że odchodząc z Leszna, nie chce rozstawać się z Unią jako jej kapitan.

Zatem w nowym sezonie PGE Ekstraligi w barwach Sparty zobaczymy Taia Woffindena, Artioma Łagutę (jeśli otrzyma pozwolenie od PZM), Macieja Janowskiego, Daniela Bewley’a, Bartłomieja Kowalskiego i Michała Curzytka. Wydaje się, że z Wrocławiem pożegna się za to Gleb Czugunow. Jego transfer zależy przede wszystkim od otrzymania przez Łagutę licencji na jazdę w Polsce.

WIĘCEJ WIADOMOŚCI

OSTATNIE WIADOMOŚCI