5.3 C
Wrocław
niedziela, 27 listopada, 2022

Pawlicki przejdzie do Betard Sparty Wrocław?!

WARTO PRZECZYTAĆ

Według nadal niepotwierdzonych źródeł Piotr Pawlicki zamieni niebawem Unię Leszno na Betard Spartę Wrocław! Nowy nabytek wrocławian zapewne zastąpi w pierwszym składzie Gleba Czugonowa, o ile zgodę na starty w przyszłym sezonie otrzyma Artiom Łaguta.

Transfer Pawlickiego do stolicy Dolnego Śląska wydaje się przesądzony, tym bardziej, że na jego przyjście coraz śmielej naciska kapitan Sparty Maciej Janowski – prywatnie wielki przyjaciel Pawlickiego.

A w dodatku, nieoficjalne źródła podają, że Piotr nie prowadzi już żadnych negocjacji z dotychczasowym pracodawcą – Unią Leszno, gdzie jeszcze przed sezonem zrezygnował z bycia kapitanem drużyny. Dlaczego? Był to jego celowy zabieg, bowiem w jednym z wywiadów przyznał, że odchodząc z Leszna, nie chce rozstawać się z Unią jako jej kapitan.

Zatem w nowym sezonie PGE Ekstraligi w barwach Sparty zobaczymy Taia Woffindena, Artioma Łagutę (jeśli otrzyma pozwolenie od PZM), Macieja Janowskiego, Daniela Bewley’a, Bartłomieja Kowalskiego i Michała Curzytka. Wydaje się, że z Wrocławiem pożegna się za to Gleb Czugunow. Jego transfer zależy przede wszystkim od otrzymania przez Łagutę licencji na jazdę w Polsce.

WIĘCEJ WIADOMOŚCI

OSTATNIE WIADOMOŚCI

szkola_plywania_450x750px-2