-3.6 C
Wrocław
poniedziałek, 6 lutego, 2023

Piotr Wysoczański trenerem futsalowego Śląska

WARTO PRZECZYTAĆ

Piotr Wysoczański objął stery w WKS Śląsku Futsal Wrocław. To absolwent AWF, dwukrotnie wybierany trenerem roku na wrocławskiej uczelni.

Piotr Wysoczański jest instruktorem piłki nożnej, specjalistą Functional Movement System, a w przeszłości był trenerem w Akademii Olympic Wrocław, Akademickiej Szkółce Piłkarskiej AZS-AWF Wrocław oraz STS Sokół Smolec. Z sukcesami prowadził również reprezentację studentów AWF Wrocław.

W przeszłości Piotr był zawodnikiem Piasta Wrocław – Żerniki, Muchoboru Wrocław, Unii Złoty Stok, Puma Pietrzykowice czy Ambrozji Bogdaszowice.

– Naszym celem jest stworzenie zespołu bazującego na zawodnikach z regionu, na ludziach związanych mentalnie ze Śląskiem i jego wielką historia. Czeka nas dużo pracy i z niecierpliwością oczekujemy rozpoczęcia ligowych zmagań. Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy na mecze i obiecuję, że zrobimy wszystko, by dostarczyć wielu emocji! – mówi nowy trener futsalowego Śląska Piotr Wysoczański.

Otwarte treningi

5 września, godz. 22.00, hala UP Wrocław, ul. Chełmońskiego 43

12 września, godz. 22.00, hala UP Wrocław, ul. Chełmońskiego 43

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w treningach, proszone są o uzupełnienie poniższego formularza rejestracyjnego -> https://forms.gle/AmBSW2aorYbLzhQx7

Więcej informacji pod tel. 696-472-203

WIĘCEJ WIADOMOŚCI

OSTATNIE WIADOMOŚCI