Ładowanie

Meta wprowadza płatną weryfikację kont na Facebooku i Instagramie. Usługa ma być aktywna w Polsce w przeciągu najbliższych tygodni.

Płatny Facebook i Instagram w Polsce. Ile będzie kosztować subskrypcja?

Joanna Bim 6 lipca, 2023

Meta wprowadza płatną weryfikację kont na Facebooku i Instagramie. Usługa ma być aktywna w Polsce w przeciągu najbliższych tygodni. Zdjęcie ilustracyjne, fot. pexels

Meta wprowadza płatną weryfikację kont na Facebooku i Instagramie. Usługa ma być aktywna w Polsce w przeciągu najbliższych tygodni. Cena abonamentu zwala z nóg!

Mark Zuckerberg, właściciel Facebooka i Instagrama poszedł śladami Elona Muska i rozpoczął wdrażanie Meta Verified dla swoich platform społecznościowych. Płatna weryfikacja kont pojawiła się już wcześniej na Twitterze. Usługa da użytkownikom dostęp do specjalnych funkcji, które nie będą dostępne w bezpłatnej wersji.

Zobacz też: Kino plenerowe we Wrocławiu. Harmonogram darmowych seansów

Korzyści Meta Verified

Użytkownicy, którzy zdecydują się wykupić usługę premium mogą liczyć na:

  • specjalny znacznik, informujący o tym, że ich profil jest zweryfikowany,
  • zwiększenie bezpieczeństwa konta,
  • bezpośredni kontakt z zespołem Meta,
  • zwiększenie zasięgów w social mediach,
  • inne specjalne funkcje, np. naklejki do wykorzystania w Rolkach i Stories na Instagramie i Facebooku.

Cena abonamentu

Nowa usługa niestety nie należy do tanich. Za Meta Verified będzie trzeba zapłacić 65 złotych miesięcznie (w przypadku serwisów w wersji przeglądarkowej) lub 80 złotych (w aplikacjach mobilnych w sklepach iOS i Android). Subskrypcja na razie nie jest dostępna w Polsce, ale już teraz można zapisać się  listę oczekujących na weryfikację konta.

Zasady korzystania z Meta Verified

Aby zweryfikować profil na Facebooku i Instagramie należy przesłać zdjęcie dowodu osobistego lub innego dokumentu potwierdzającego tożsamość. Z usługi mogą skorzystać tylko osoby pełnoletnie, które już posiadają konto.

NIE POLUBIŁEŚ NAS NA FACEBOOKU? ZMIEŃ TO I KLIKNIJ TUTAJ!

CZYTAJ WIĘCEJ:  Wałbrzych: 15-latka zatrzymana za wyłudzanie pieniędzy od seniorów
Tagi