10.1 C
Wrocław
sobota, 1 kwietnia, 2023

Politechnika Wrocławska wciąż czeka na studentów, ruszył drugi nabór

WARTO PRZECZYTAĆ

Pierwszy nabór już się zakończył, ale jest dobra wiadomość dla przyszłych studentów. 20 lipca wystartował drugi nabór, tak więc rozpoczęcie studiów na PWr w październiku dalej jest możliwe. Czas na decyzję jest tylko do 22 lipca!

fot. Politechnika Wrocławska

Nadal są wolne miejsca

Wciąż można ubiegać się o przyjęcia na najpopularniejsze kierunki. Politechnika Wrocławska pomoże w kształtowaniu się młodych talentów dziedzin technicznych.

Wolne miejsca mamy jeszcze na wielu kierunkach studiów, także tych, które cieszą się największym zainteresowaniem, jak informatyka stosowana, budownictwo, mechanika i budowa maszyn czy elektronika – mówi Anetta Stypułkowska z Działu Rekrutacji.

Pełna lista kierunków wraz z dokładną liczbą wolnych miejsc dostępna jest na stronie.

Rejestracja zgłoszeń kandydatów w ramach drugiej rekrutacji potrwa do 22 lipca. Wyniki poznamy w poniedziałek, 25 lipca. Osoby zakwalifikowane do przyjęcia na studia będą miały czas, by dostarczyć dokumenty najpóźniej do 28 lipca do godz. 15.00  (bud. C13, pok. 0.12).

Nie tylko pierwszy stopień

Jeszcze do czwartku, 21 lipca, trwa też nabór na studia magisterskie. Oferta jest bardzo szeroka, 22 kierunki, w tym 12 w języku angielskim.

– Kierunki w języku angielskim na studiach II stopnia to nasza odpowiedź na rosnące zainteresowanie uczelnią ze strony kandydatów zza granicy – podkreśla Anetta Stypułkowska z Działu Rekrutacji.

WIĘCEJ WIADOMOŚCI

OSTATNIE WIADOMOŚCI