10.1 C
Wrocław
sobota, 1 kwietnia, 2023

Ambasadorka Roku Dobrych Relacji w America’s Got Talent! Kiedy usłyszymy Sarę James?

WARTO PRZECZYTAĆ

Sara James, 14-letnia polska wokalistka, zaśpiewa na żywo w półfinale amerykańskiej edycji „Mam talent”. Jest ona jedną z ambasadorek Roku Dobrych Relacji we Wrocławiu. Zyskała popularność po tym, jak w odcinku castingowym została wyróżniona tzw. złotym przyciskiem. Stacja telewizyjna NBC poinformowała, kiedy odbędzie się transmisja odcinka.

Sara James została wyróżniona przez użycie złotego przycisku. Fot. America’s Got Talent

Nagranie z jej występu castingowego wygenerowało miliony odsłon w sieci. Nastolatka z polski skradła serca jurorów utworem „Lovely” autorstwa Billie Eilish. Simon Cowell, uznawany za najsurowszego z jurorów, postanowił zrobić coś, co uczyniło amerykański debiut Sary jeszcze bardziej godnym zapamiętania. Użył złotego przycisku, dzięki czemu wokalistka dostała się bezpośrednio do półfinału edycji.

Występ na żywo w amerykańskim talent show

Złoty przycisk zagwarantował Sarze udział w półfinale, co oznacza dla niej występ na żywo. Polka w tej chwili jest już w Stanach Zjednoczonych i czeka na ponowne zaprezentowanie się jurorom po ponad dwóch miesiącach.

O awans do finału America’s Got Talent nastolatka zawalczy w nocy z wtorku na środę polskiego czasu.

To się dzieje naprawdę! […] Mimo 30 godzin spędzonych w podróży i ogromu pracy jestem szczęśliwa i już nie mogę się doczekać! Trzymajcie za mnie mocno kciuki! Trochę się stresuję, ale przede wszystkim jestem super podekscytowana! Dziękuję za Wasze ciągłe wsparcie! – napisała na Instagramie Sara James

Sara James przebywa obecnie w Ameryce, gdzie odbędzie się jej półfinałowy występ. Fot. Instagram

WIĘCEJ WIADOMOŚCI

OSTATNIE WIADOMOŚCI