Ładowanie

W sobotę, 5 sierpnia, Port Węglowy Beach Bar zaprasza na niezapomnianą zabawę po cichu. Silent Disco to impreza taneczna w słuchawkach.

Port Węglowy Beach Bar zaprasza na Silent Disco! Trzy muzyczne kanały do wyboru

3 sierpnia, 2023

W sobotę, 5 sierpnia, Port Węglowy Beach Bar zaprasza na niezapomnianą zabawę po cichu. Silent Disco to impreza taneczna w słuchawkach. Fot. Pexels

W sobotę, 5 sierpnia, Port Węglowy Beach Bar zaprasza na niezapomnianą zabawę po cichu. Silent Disco to impreza taneczna w wypożyczonych słuchawkach, w których usłyszymy muzykę trzech utalentowanych DJ-ów.

Beach bar powstał w dawnym miejskim Porcie Węglowym obok południowej stacji polinki u ujścia Oławy do Odry. To nowa przestrzeń kulturalno-rekreacyjna, w której organizowane są różnorodne eventy dla mieszkańców Wrocławia. Silent Disco odbędzie się w sobotę, 5 sierpnia. Start zabawy zaplanowany jest na godzinę 22:00, a tańce zakończą się o 3:00. Udział w wydarzeniu oraz wypożyczenie słuchawek jest bezpłatne.

NIE POLUBIŁEŚ NAS NA FACEBOOKU? ZMIEŃ TO I KLIKNIJ TUTAJ!

Podczas wydarzenia można bawić się w trzech stylach muzycznych, które zaproponuje aż trzech DJ. Każdy z uczestników może wybrać dowolny styl muzyczny do zabawy. Zagrają DJ Osmar – kanał Latino, DJ Cheeba – Kanał Reggae/Dancehall oraz DJ Kevin Jones Kanał Techno.

Port Węglowy Beach Bar to nowe miejsce na mapie Wrocławia, w którym organizujemy różnorodne imprezy dla mieszkańców. Już w tę sobotę zapraszamy na Silent Disco, które odbędzie się 5.08. w godzinach 22:00 – 3:00. Jest to klimatyczna impreza w słuchawkach, podczas której można bawić się w trzech stylach muzycznych. Do wyboru naszych gości zagrają Dj Osmar, kanał Latino, DJ Cheeba kanał Reggae, DJ Kevin Jones kanał Techno. Zapraszamy do wspólnej zabawy, wstęp na wydarzenie oraz wypożyczenie słuchawek są bezpłatne. Widzimy się w sobotę na Port Węglowy Beach Bar — mówi Adrianna Pawlicka z Portu Węglowego Beach Bar.

Tagi