-3.6 C
Wrocław
poniedziałek, 6 lutego, 2023

Potańcówki i koncerty na Rynku! Wystąpią Ania Wyszkoni i Kamil Bednarek

WARTO PRZECZYTAĆ

Piątkowy i sobotni wieczór (9 i 10 września) na wrocławskim Rynku będzie pełen tańca, śpiewu i dobrej zabawy. Przed nami dwie dodatkowe potańcówki oraz darmowe koncerty polskich gwiazd – Ani Wyszkoni i Kamila Bednarka.

Tak bawili się wrocławianie na potańcówce na pl. Wolności. Fot. Alicja Jurasz

Weekendowe potańcówki na Rynku

W piątek impreza rozpocznie się o godz. 17:00. W repertuarze czeka nas soca, salsa, rumba, reggae, dancehall, a także interpretacje latynoskich hitów. O wyjątkową muzykę zadba Splendid Sound. Na zakończenie wystąpi Kamil Bednarek z zespołem. Rozpoczęcie jego koncertu planowane jest o godz. 20:00.

Podczas sobotniej potańcówki muzyka połączy pokolenia. Nie zabraknie zarówno nowych hitów, jak i przebojów sprzed lat. Taneczna zabawa zacznie się o godz. 17.00 na wrocławskim Rynku. Pozytywny nastrój zapewni Tun Up Sound. Tego samego dnia, o godz. 14:00 nastąpi otwarcie tegorocznych Dni Seniora. O 14.30 z pl. Solnego na Rynek wyruszy Marsz Kapeluszy, czyli pochód seniorów ze stylizacjami nawiązującymi do lat 70. Imprezę zakończy koncert Ani Wyszkoni. Wokalistka jest Ambasadorką Wrocławskiego Roku Dobrych Relacji.

WIĘCEJ WIADOMOŚCI

OSTATNIE WIADOMOŚCI