Ładowanie

W czwartek (24 sierpnia) zapaliła się podłoga w jednym z budynków na Wydziale Nauk Biologicznych Uniwersytetu Wrocławskiego.

Pożar na Uniwersytecie Wrocławskim

admin 24 sierpnia, 2023

W czwartek (24 sierpnia) zapaliła się podłoga w jednym z budynków na Wydziale Nauk Biologicznych Uniwersytetu Wrocławskiego. Zdjęcie ilustracyjne, fot. Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej we Wrocławiu

W czwartek (24 sierpnia) zapaliła się podłoga w jednym z budynków na Wydziale Nauk Biologicznych Uniwersytetu Wrocławskiego. Na szczęście nikt nie został poszkodowany.

24 sierpnia ok. godz. 5:00 w Wydziale Nauk Biologicznych Uniwersytetu Wrocławskiego przy ul. Cybulskiego pojawił się ogień. Pożar został ugaszony przez strażaków. Nikomu nic się nie stało.  

Na drugim piętrze budynku doszło do zadymienia. Okazało się, że spod drewnianej podłogi wydobywał się dym, czego następstwem było rozebranie podłogi. Na razie nie wiemy dlaczego tak się stało. Prawdopodobnie była to wina wentylacji, w której znajdowały się przewody elektryczne – przekazał portalowi wroclaw.pl mł. kpt. Piotr Szwiec, zastępca oficera prasowego Komendanta Miejskiego Państwowej Straży Pożarnej we Wrocławiu.

W akcji uczestniczyło 6 zastępów straży pożarnej. Jak informuje Piotr Szwiec, pożar nie spowodował wielkich strat materialnych.

CZYTAJ WIĘCEJ:  Co z kontrolą składowiska odpadów w Rudnej Wielkiej? Jest odpowiedź z Urzędu Marszałkowskiego
Tagi