2 C
Wrocław
sobota, 3 grudnia, 2022

PRO8L3M, Zawiałow i Przybysz zagrają 8 lipca koncert we Wrocławiu

WARTO PRZECZYTAĆ

Kolejna edycja festiwalu Clouds Fest już w piątek, a w niej 3 młodych, polskich artystów – PRO8L3M, Daria Zawiałow i Natalia Przybysz. Koncerty odbędą się na terenie Pergoli przy Hali Stulecia we Wrocławiu.

Clouds Fest, fot. halastulecia.pl

Clouds Fest czyli Festiwal w Chmurach powraca po raz drugi do Wrocławia. W 2021 roku pierwsza edycja odbywała się w kilku polskich miastach i tak stanie się też w tym roku. Oprócz Wrocławia artyści odwiedzili już Gdańsk, a w sierpniu wystąpią w Chorzowie.

Festiwal w Chmurach

Oprócz muzycznych uniesień na uczestników będzie czekać niepowtarzalna atrakcja związana z festiwalem: strefa odlotów z balonem! Balon wznosi się już 3 dni przed każdym z koncertów, by zabrać chętnych w podróż do chmur. Wszystko oczywiście uzależnione jest od warunków atmosferycznych, dlatego organizator zastrzega sobie odwołanie atrakcji w wyniku niesprzyjającej pogody. Na miejscu dostępna będzie także przestrzeń gastro.

Artyści

PRO8L3M – polski zespół hip-hopowy, którego album „Widmo” pokrył się platyną w ciągu trzech tygodni od premiery, a także  zadebiutował na 1. miejscu polskiej listy sprzedaży – OLiS oraz otrzymał nominację do Fryderyków 2020 w kategorii „Album roku hip-hop”.

Daria Zawiałow – autorka albumów „A kysz!”, oraz  „Helsinki”, który uplasował się na 1. miejscu listy pięćdziesięciu najlepiej sprzedających się płyt w Polsce. Jej najbardziej znane utwory to „Hej! Hej!”, „Za krótki sen” i „Szarówka”. Znana również z występów w „Męskim Graniu” i współpracy  z Quebonafide i Dawidem Podsiadło.  

Natalia Przybysz –  piosenkarka i autorka tekstów.  Wydała albumy „Maupka Comes Home”, „Gram duszy” , „Kozmic Blues: Tribute to Janis Joplin”, „Prąd”. Znana z takich utworów jak: „Ciepły wiatr”, „Niebieski”, „Miód” czy „Nazywam się niebo”.

Oficjalny plakat wydarzenia Clouds Fest, źródło: mat. pras. organizatora

Harmonogram koncertów:

19:00 – Otwarcie Bramek – DJ – Set

21:00 – Natalia Przybysz

22:00 – Daria Zawiałow

23:00 – PRO8L3M

WIĘCEJ WIADOMOŚCI

OSTATNIE WIADOMOŚCI

400x750px3