Ładowanie

15 sierpnia o godz. 20:58 Centrum Powiadamiania Ratunkowego we Wrocławiu otrzymało zgłoszenie o mężczyźnie próbującym popełnić samobójstwo przy ulicy Sikorskiego.

Próbował popełnić samobójstwo przy ul. Sikorskiego. Interweniowały służby

16 sierpnia, 2023

15 sierpnia o godz. 20:58 Centrum Powiadamiania Ratunkowego we Wrocławiu otrzymało zgłoszenie o mężczyźnie próbującym popełnić samobójstwo przy ulicy Sikorskiego. fot. Dolnośląskie WOPR

Młody mężczyzna chciał odebrać sobie życie w okolicach Mostu Sikorskiego. Świadkowie zdarzenia poinformowali odpowiednie służby, dzięki którym nie doszło do tragedii.  

NIE POLUBIŁEŚ NAS NA FACEBOOKU? ZMIEŃ TO I KLIKNIJ TUTAJ!

15 sierpnia o godz. 20:58 Centrum Powiadamiania Ratunkowego we Wrocławiu otrzymało zgłoszenie o mężczyźnie próbującym popełnić samobójstwo przy ulicy Sikorskiego. Na miejsce wysłano jednostki WOPR oraz Policji Wodnej. Dzięki szybkiej reakcji służb mężczyzna został zatrzymany.  

Po interwencji świadków mężczyzna przemieścił się nad Odrę w okolice Mostu Sikorskiego. Na miejsce udał się zespół dyżurnych ratowników WOPR wraz z patrolem Policji Wodnej. Po przybyciu na miejsce wskazanie przez świadków, funkcjonariusze Policji Wodnej zatrzymali młodego mężczyznę. W asyście policjantów z Komisariatu Stare Miasto oraz ratowników WOPR mężczyzna został przetransportowany do radiowozu gdzie oczekiwał na karetkę – informuje WOPR.

Tagi