Ładowanie

Kolejny kilometr pieszo-rowerowej obwodnicy powoli staje się faktem. Promenada Krzycka wydłuży się pomiędzy ul. Krzycką a ul. Racławicką.

Promenada Krzycka niedługo znów się wydłuży. Ruszył przetarg na kolejny odcinek

admin 7 sierpnia, 2023

Kolejny kilometr pieszo-rowerowej obwodnicy powoli staje się faktem. Promenada Krzycka wydłuży się pomiędzy ul. Krzycką a ul. Racławicką. Fot. Facebook Prezydent Wrocławia Jacek Sutryk

Kolejny kilometr pieszo-rowerowej między osiedlowej obwodnicy powoli staje się faktem. Promenada Krzycka wydłuży się pomiędzy ul. Krzycką a ul. Racławicką. Trwa postępowanie przetargowe na opracowanie projektu.

Kolejny kilometr pieszo-rowerowej obwodnicy powoli staje się faktem. Promenada Krzycka wydłuży się pomiędzy ul. Krzycką a ul. Racławicką.
Fot. Facebook Prezydent Wrocławia Jacek Sutryk

Promenada Krzycka jest uwielbiana przez wrocławian — przemawia za tym fakt, że jej budowa jest jednym z najchętniej wybieranych projektów w ramach Wrocławskiego Budżetu Obywatelskiego. Już niedługo trasa się wydłuży. Wkrótce ruszą prace nad kilometrowym odcinkiem od ul. Krzyckiej do Racławickiej.

NIE POLUBIŁEŚ NAS NA FACEBOOKU? ZMIEŃ TO I KLIKNIJ TUTAJ!

Miasto jest aktualnie w trakcie przetargu na opracowanie projektu nowego odcinka. Projektant rozrysuje dokładny przebieg promenady w ciągu 11 miesięcy. Uwzględnione zostanie oświetlenie, maksymalne zachowanie istniejącej zieleni wysokiej oraz możliwość ustawienia ławek co ok. 50-75 metrów.

CZYTAJ WIĘCEJ:  Pod wrocławskim nasypem pojawi się ponad tysiąc krzewów
Tagi