Ładowanie

W sobotę 19 sierpnia na pl. Wolności odbędzie się kolejna w tym sezonie Potańcówka Wrocławska. Na parkiecie królować będą letnie hity.

Przed nami potańcówka na pl. Wolności. Usłyszymy wakacyjne przeboje!

admin 18 sierpnia, 2023

W sobotę 19 sierpnia na pl. Wolności odbędzie się kolejna w tym sezonie Potańcówka Wrocławska. Na parkiecie królować będą letnie hity. fot. Alicja Jurasz

W sobotę 19 sierpnia na pl. Wolności odbędzie się kolejna w tym sezonie Potańcówka Wrocławska. Na parkiecie królować będą letnie hity.

Wrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego zaprasza na potańcówkę w rytmie wakacyjnych przebojów. Muzycznych wrażeń dostarczy uczestnikom DJ Ewelina GRA. Impreza potrwa od godz. 18:00 do godz. 23:00. Wstęp jest bezpłatny.

Wydarzenie rozpocznie pokaz tańców renesansowych. Zaprezentowane zostaną tańce dworskie z XVI i XVII wieku, m.in. pawana, galiarda, nizzarda, kontredans i inne tańce z różnych stron Europy.

NIE POLUBIŁEŚ NAS NA FACEBOOKU? ZMIEŃ TO I KLIKNIJ TUTAJ!

Potańcówka Wrocławska, fot. materiały organizatorów

Na miejscu Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji zapewni wodę z dodatkiem owoców, a Biuro Wrocław bez barier zadba o osoby ze specjalnymi potrzebami. W przerwach od tańca będzie można zrelaksować się w strefie odpoczynku oraz zjeść w strefie gastro z food truckami.

Ostatnia Potańcówka Wrocławska odbędzie się 9 września. Jej tematem przewodnim będą neonowe bity.

CZYTAJ WIĘCEJ:  Ptasznik grasuje we Wrocławiu? Przy pl. Grunwaldzkim znaleziono wylinkę pająka
Tagi