Ładowanie

Oleksandr Usyk od kilku tygodni trenuje na Dolnym Śląsku, aby przygotować się do walki z Dubois. Kto jest jego sparingpartnerem?

Przygotowania do wielkiej walki. Oleksandr Usyk trenuje na Dolnym Śląsku

14 sierpnia, 2023

Oleksandr Usyk od kilku tygodni trenuje na Dolnym Śląsku, aby przygotować się do walki z Dubois. Kto jest jego sparingpartnerem? Oleksander Usyk, fot. materiały prasowe

26 sierpnia na Tarczyński Arenie Wrocław odbędzie się pojedynek Oleksandra Usyka i Daniela Dubois. Ukraiński mistrz wagi ciężkiej i obrońca trzech pasów od kilku tygodni trenuje na Dolnym Śląsku. Kto jest jego sparingpartnerem?

Oleksandr Usyk przygotowuje się do starcia z Dubois w dwóch ośrodkach na Dolnym Śląsku. Aktualny mistrz świata wagi ciężkiej organizacji WBA, WBO, IBF i IBO trenuje w Karpaczu oraz Podgórzynie. W wyborze miejsca pomagał mu sportowiec Tomasz Stanek, który wspólnie z bratem prowadzi Ski Vegas Stanek Race Academy.

Czuję się bardzo dobrze. Wszystko zorganizowane jest jak należy, a co najważniejsze atmosfera jest znakomita. Ludzie, z którymi mamy tutaj styczność, ciężko pracują i bardzo nam pomagają – skomentował Usyk dla “Super Expressu”.

NIE POLUBIŁEŚ NAS NA FACEBOOKU? ZMIEŃ TO I KLIKNIJ TUTAJ!

Z kim ćwiczy Oleksandr Usyk?

Sparingpartnerami Usyka są Mariusz Wach, były posiadacz pasów WBC International oraz federacji TWBA w wadze ciężkiej oraz Fiodor Czerkaszyn, ukraiński pięściarz z polskim paszportem, który również który będzie jednym z bohaterów gali we Wrocławiu.

Usyk vs Dubois we Wrocławiu

Walka Oleksandra Usyka i Daniela Dubois odbędzie się już za niecałe dwa tygodnie (26 sierpnia) na stadionie Wrocław. Uczestnicy wydarzenia podczas gali zobaczą też starcie Fiodora Czerkaszyna oraz Rafała Wołczeckiego. Bilety wciąż można kupić za pośrednictwem platformy ebilet.pl. Ceny najtańszych wejściówek zaczynają się od 49 zł.

Tagi