Ładowanie

Wrocławski Aquapark świętuje 15. urodziny. W najbliższy weekend, 24 i 25 czerwca, przy ul. Borowskiej odbędzie się niezapomniane Summerparty.

Psi Patrol w Aquapark Wrocław! Zabawa i pomoc bezdomnym zwierzakom

4 sierpnia, 2023

Wrocławski Aquapark świętuje 15. urodziny. W najbliższy weekend, 24 i 25 czerwca, przy ul. Borowskiej odbędzie się niezapomniane Summerparty. Fot. Aquapark Wrocław

W najbliższy weekend, 5 i 6 sierpnia, Aquapark Wrocław zamieni się w krainę Psiego Patrolu. Pływalnię odwiedzi sam uwielbiany przez dzieciaki pies Chase. Wszystko to, by pomóc zwierzętom ze schroniska.

W najbliższy weekend, 5 i 6 sierpnia, Aquapark Wrocław zamieni się w krainę Psiego Patrolu. Wszystko to, by pomóc zwierzętom ze schroniska.
Fot. Aquapark Wrocław

Weekend we wrocławskim parku wodnym upłynie pod znakiem świetnej zabawy dla najmłodszych, połączonej z działalnością charytatywną. Już 5 i 6 sierpnia na gości czekać będą wielkie bańki mydlane, kolorowanki, tatuaże, warkoczyki.

– Psi Patrol w Aquaparku Wrocław to weekend pełen wrażeń, dla naszych najmłodszych gości przygotowaliśmy mnóstwo atrakcji wielkie bańki mydlane, tatuaże, warkoczyki gry i zabawy, będzie można spotkać słynnego Chase. Podczas weekendu chcemy również zwrócić uwagę na problemy zwierzaków, które zostały porzucone, mamy okres wakacji, zabawy, ale nie możemy zapominać o naszych czworonożnych przyjaciołach, w tym okresie są one niestety częściej porzucane – mówi Adrianna Pawlicka kierownik ds. marketingu i promocji.

NIE POLUBIŁEŚ NAS NA FACEBOOKU? ZMIEŃ TO I KLIKNIJ TUTAJ!

Aquapark do akcji zaprosił TOZ Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt. Dzięki tej współpracy, w sobotę 5.08. w godzinach 11:00-15:00 będzie można dowiedzieć się wszystkiego o adopcji psów i kotów oraz wspomóc zwierzaki. Będzie prowadzona także zbiórka darów na rzecz czworonogów — wśród największych potrzeb znajduje się karma oraz koce.

Tagi