7.7 C
Wrocław
środa, 22 marca, 2023

Rekrutacja dodatkowa na wrocławskich uczelniach. Gdzie można się zapisać?

WARTO PRZECZYTAĆ

Na publicznych uczelniach we Wrocławiu trwa rekrutacja uzupełniająca. Zobacz, na jakich kierunkach są jeszcze wolne miejsca.

We Wrocławiu wciąż można zapisać się do Politechniki Wrocławskiej, Uniwersytetu Przyrodniczego, Uniwersytetu Wrocławskiego, Akademii Wojsk Lądowych, Akademii Sztuk Pięknych, Akademii Wychowania Fizycznego i Uniwersytetu Medycznego.

Politechnika Wrocławska

Na studiach dziennych pierwszego roku PWr wolne są miejsca jeszcze na 32 kierunkach. Nabór trwa do 13 września. Można ubiegać się o miejsce m.in. na kierunku mechanika i budowa maszyn energetycznych, inżynieria mikrosystemów mechatronicznych czy informatyka techniczna. Studenci, którzy chcą się zapisać na studia stacjonarne II stopnia, mogą kontynuować naukę na budownictwie, chemii oraz informatyce stosowanej w języku angielskim.

Pełna lista dostępnych kierunków dostępna tu: https://rekrutacja.pwr.edu.pl/

Uniwersytet Wrocławski

Uniwersytet Wrocławski uruchomił kolejny nabór na studia stacjonarne I stopnia m.in. na kierunkach: archeologia, astronomia, chemia, europeistyka, filologia polska, filologia germańska, geologia, historia, judaistyka, ochrona środowiska, politologia.

Pełny harmonogram i terminy naboru:  Lista od a do z

Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu

Do 15 września można rekrutować na Uniwersytet Przyrodniczy. Wolne miejsca na studiach stacjonarnych (dziennych) I stopnia są na agroinżynierii, bioeconomy, bioinformatyce, biologii, biologii człowieka, biotechnologii, ekonomii, geodezji i kartografii, gospodarce przestrzennej, inżynierii bezpieczeństwa, inżynierii środowiska, ochronie środowiska, rolnictwie, technologii i organizacji gastronomii, technologii żywności i żywieniu człowieka, zarządzaniu i inżynierii produkcji, zarządzaniu jakością i analizie żywności, zootechnice.

Na studiach stacjonarnych II stopnia miejsca dostępne są na: bioinformatyce, biologii, biologii człowieka, żywieniu człowieka i dietetyce.

Uniwersytet Medyczny

Do 16 września można wziąć udział w drugim naborze Uniwersytetu Medycznego na kierunek lekarsko-dentystyczny (studia w języku angielskim – English Division).

Akademia Wychowania Fizycznego

Do 19 września jest jeszcze szansa na zostanie studentem Akademii Wychowania Fizycznego na kierunku: fizjoterapia (studia jednolite magisterskie w trybie niestacjonarnym ciągłym), kosmetologia (studia licencjackie w trybie niestacjonarnym zaocznym), terapia zajęciowa (studia licencjackie w trybie stacjonarnym), sport ( studia licencjackie w trybie niestacjonarnym zaocznym), turystyka i Rekreacja (studia licencjackie w trybie stacjonarnym i niestacjonarnym zaocznym), wychowanie fizyczne (studia licencjackie w trybie stacjonarnym i niestacjonarnym zaocznym).

Zobacz również:  Umowa partnerska między Wrocławiem a Kijowem podpisana

Do 19 września można też zapisać się na studia magisterskie. Wśród dostępnych kierunków są: kosmetologia, sport, terapia zajęciowa, turystyka i rekreacja oraz wychowanie fizyczne.

Akademia Sztuk Pięknych

Na wrocławskiej Akademii Sztuk Pięknych rekrutacja uzupełniająca na studia stacjonarne możliwa jest na kierunkach: sztuka i wzornictwo ceramiki – studia I stopnia, sztuka i wzornictwo ceramiki – studia II stopnia, sztuka i wzornictwo szkła – studia II stopnia, mediacja sztuki – studia II stopnia, architektura wnętrz – studia II stopnia, wzornictwo – studia II stopnia.

Na studia niestacjonarne zainteresowani sztuką wciąż mogą dostać się na kierunki:  architektura wnętrz – studia I stopnia, architektura wnętrz – studia II, sztuka mediów w zakresie Fotografii i multimediów – studia II stopnia, projektowanie graficzne – studia II stopnia oraz malarstwo – studia II stopnia (pierwsza rekrutacja).

Rekrutacja trwa do 12 września.

Akademia Wojsk Lądowych

Na AWL do 14 września trwa rekrutacja dodatkowa na studia cywilne I stopnia na kierunki: informatyka, inżynieria bezpieczeństwa, logistyka, zarządzanie, bezpieczeństwo narodowe. Na studia II stopnia na kierunek zarządzanie można zapisać się do 27 września.

WIĘCEJ WIADOMOŚCI

OSTATNIE WIADOMOŚCI