Ładowanie

Trwa remont sali rejestracji pojazdów w Centrum Obsługi Mieszkańca przy ul. Zapolskiej. W związku z tym obecnie czynne są tam tylko 3 stanowiska.

Remont w COM przy Zapolskiej. Gdzie we Wrocławiu można zarejestrować pojazd?

3 lipca, 2023

Trwa remont sali rejestracji pojazdów w Centrum Obsługi Mieszkańca przy ul. Zapolskiej. W związku z tym obecnie czynne są tam tylko 3 stanowiska. fot. UM Wrocławia

Trwa remont sali rejestracji pojazdów w Centrum Obsługi Mieszkańca przy ul. Zapolskiej. W związku z tym obecnie czynne są tam tylko 3 stanowiska. Aby uniknąć kolejek, kierowcy mogą zarejestrować samochody także w innych urzędach.  

fot. UM Wrocławia

– 26 czerwca rozpoczął się remont sali rejestracji pojazdów w Centrum Obsługi Mieszkańca przy ul. Zapolskiej. Prace potrwają 8 miesięcy i w ich trakcie liczba stanowisk rejestracji pojazdów jest mniejsza. Dlatego zachęcamy państwa, by korzystać z jednego z 28 stanowisk w innych Centrach Obsługi Mieszkańca, które znajdują się również poza centrum miasta. W ten sposób zarejestrujemy pojazd sprawniej i wygodniej – podkreśla Bożena Bronowicka, dyrektorka Wydziału Spraw Obywatelskich.

NIE POLUBIŁEŚ NAS NA FACEBOOKU? ZMIEŃ TO I KLIKNIJ TUTAJ!

Gdzie we Wrocławiu można zarejestrować pojazd?

Obsługa interesantów, którzy chcą załatwić sprawy związane z rejestracją pojazdów odbywa się w:

  • Centrum Obsługi Mieszkańca VI w CH Magnolia Park przy ul. Legnickiej 58, od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 – 18:00, a w soboty w godz. 9:00 – 16:00
  • Centrum Obsługi Mieszkańca II przy pl. Nowy Targ 1-8, od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 – 15:15
  • Centrum Obsługi Mieszkańca IV przy al. M. Kromera 44, od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 – 15:15
  • Punkcie Rejestracji Pojazdów przy al. Karkonoskiej 45, od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 – 15:15

Rejestracja pojazdów dla podmiotów prawnych odbywa się bez zmian w COM III przy ul. Bogusławskiego 10 od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 – 15:15.

Chcesz zarejestrować pojazd? Umów się na konkretny termin

Urzędnicy przypominają, że istnieje możliwość wcześniejszego umówienia się na wizytę w Centrum Obsługi Mieszkańca – na wybrany dzień i godzinę, bez kolejki. Rezerwacje przyjmowane są na stronie bez-kolejki.um.wroc.pl. Liczbę klientów oczekujących na załatwienie danych spraw w Centrach Obsługi Mieszkańca można na bieżąco sprawdzić na stronie w-kolejce.um.wroc.pl.

Zobacz też: Centrum Obsługi Mieszkańca działa w Magnolia Park. Nawet w soboty!

Tagi