Wrocław
sobota, 3 grudnia, 2022

Rezerwy Śląska gorsze od Garbarni

WARTO PRZECZYTAĆ

Niestety, podopieczni Krzysztofa Wołczka po raz kolejny nie potrafili przeciwstawić się ekipie Garbarni. Drużyna z Krakowa w ubiegłym sezonie mocno dała się we znaki rezerwom Śląska i w środowe popołudnie nie było inaczej. Rywale pokonali Trójkolorowych 3:1, a honorowym trafieniem dla WKS-u popisał się Szymon Krocz.

Co ciekawe, to Wojskowi jako pierwsi wyszli na prowadzenie. W 54. minucie Szymon Krocz pokonał bramkarza gospodarzy, zdobywając tym samym swoją czwartą bramkę w tym sezonie eWinner 2. Ligi. Niestety, to był punkt zwrotny spotkania, bowiem w dalszej części miejscowi przejęli kontrolę na spotkaniem i w ciągu 15 minut zaaplikowali wrocławianom aż trzy gole.

Drugi zespół Śląska Wrocław już w sobotę – 13 sierpnia – będzie miał okazję do rehabilitacji, bowiem wóczas na stadionie przy ul. Oporowskiej zmierzy się z Olimpią Elbląg.

Garbarnia Kraków – Śląsk II Wrocław 3:1 (0:0)