-3.6 C
Wrocław
poniedziałek, 6 lutego, 2023

Rodzinny Festyn Sportowy na Nadodrzu

WARTO PRZECZYTAĆ

W imieniu Fundacji Śląska Wrocław i Stowarzyszenia Nowe Nadodrze zapraszamy na piknik rodzinny naszpikowany sportowymi atrakcjami. Wydarzenie zaplanowano na najbliższą sobotę, 3 września. Początek o godzinie 15.00 we wrocławskim parku Staszica.

Co czeka wszystkich tych, którzy ekrany komputerów i telewizorów zamienią na sportowe biesiadowanie?

– W godzinach 15-18 zapraszamy do udziału konkursach sprawnościowych i piłkarskich, w których do wygrania będą m.in. vouchery na mecze, okolicznościowe albumy i gadżety. Atrakcyjnie zapowiadają się również warsztaty, w których wspólnie będziemy przygotowywać workoplecaki z herbem Śląska Wrocław, a kolejną z atrakcji łączącą miłośników sportu i plastyki będzie wspólne malowanie transparentu z kibicami Śląska Wrocław – mówią organizatorzy.

Taki transparent zawiśnie na stadionie Tarczyński Arena i będzie zagrzewał do boju zawodników WKS-u. Zatem, to doskonała okazja, by pozostawić w klubie cząstkę siebie, prawdziwego kibica Śląska.

Oczywiście dodatkowe atrakcje przygotowała specjalnie na ten dzień Rada Osiedla Nadodrze, która zapewnia, że „będzie się działo!”.

Wydarzenie przygotowała Fundacja Śląska Wrocław w ramach projektu KIBICE RAZEM, który od ponad 10 lat zrzesza fanów piłki nożnej i pokazuje, że dobre kibicowanie to wspólne kibicowanie!

Widzimy się w parku Staszica!

Odsłony: 2

WIĘCEJ WIADOMOŚCI

OSTATNIE WIADOMOŚCI