Ładowanie

We wtorek 20 czerwca, o godzinie 8 rano, na ul. Curie-Skłodowskiej we Wrocławiu, doszło do niecodziennego zdarzenia

Rosomak i Ford zderzyły się na ulicach Wrocławia

Redakcja tuDolnySlask.info 20 czerwca, 2023

We wtorek 20 czerwca, o godzinie 8 rano, na ul. Curie-Skłodowskiej we Wrocławiu, doszło do niecodziennego zdarzenia Fot. Policja

We wtorek 20 czerwca, o godzinie 8 rano, na ul. Curie-Skłodowskiej we Wrocławiu, doszło do niecodziennego zdarzenia. Kołowy transporter opancerzony Rosomak zderzył się tam z osobowym samochodem marki Ford. Zdarzenie spowodowało duże utrudnienia w ruchu drogowym.

NIE POLUBIŁEŚ NAS NA FACEBOOKU? ZMIEŃ TO I KLIKNIJ TUTAJ!

Nie jest jeszcze jasne, co dokładnie spowodowało kolizję, ani jakie były okoliczności, które skłoniły transporter opancerzony Rosomak do podróży ul. Curie-Skłodowskiej w kierunku mostu Zwierzynieckiego od placu Grunwaldzkiego. Te pytania miały zostać wyjaśnione przez funkcjonariuszy policji we Wrocławiu.

Młodszy aspirant Rafał Jarząb z Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu poinformował, że na miejscu prowadzone były czynności mające na celu wyjaśnienie wszelkich kwestii związanych z poruszaniem się tego pojazdu oraz okoliczności tego zdarzenia.

Osoba kierująca Fordem poddana była badaniom przez ratowników medycznych, jednak nie podano informacji o jej stanie zdrowia.

CZYTAJ WIĘCEJ:  Prace w okolicach placu Staszica. Co tam remontują?
Tagi