10.1 C
Wrocław
sobota, 1 kwietnia, 2023

Rozpocznijmy rok szkolny na Stadionie Olimpijskim! Zapraszają Panthers Wrocław

WARTO PRZECZYTAĆ

Wielkimi krokami zbliża się zarówno początek roku szkolnego, jak i ostatni mecz Panthers Wrocław w tegorocznym sezonie European League of Football. Już 4 września na Stadionie Olimpijskim wrocławska drużyna futbolowa zmierzy się z austriackim zespołem Vienna Vikings. Z tej okazji Panthers Wrocław zapraszają na trybuny uczniów lokalnych szkół podstawowych. Trzy placówki z największą frekwencją otrzymają nagrodę finansową na zakup sprzętu sportowego ufundowaną przez sponsora strategicznego klubu – firmę Tarczyński.

Pierwsza niedziela września to ostatnia okazja w tym sezonie, aby na żywo wspierać drużynę futbolu amerykańskiego – Panthers Wrocław. Włodarze klubu wraz z głównym sponsorem – firmą Tarczyński – chcą zaprosić do wspólnego dopingu jak największą liczbę kibiców – szczególnie tych najmłodszych, przekazując darmowe bilety na najbliższe domowe starcie Panthers.

Możliwość kibicowania na żywo najlepszej w Polsce drużynie futbolowej to nie jedyny powód, aby tego dnia pojawić się na trybunach. Trzy szkoły podstawowe, które 4 września pojawią się na meczu największą grupą, zdobędą środki finansowe na zakup sprzętu sportowego. Jest o co walczyć, ponieważ nagrodą za pierwsze miejsce jest 5 000 zł, za drugie – 2 000 zł, a za trzecie – 1000 zł. Fundatorem nagród jest firma Tarczyński, chcąca realnie wspierać poziom sportowy reprezentowany przez uczniów dolnośląskich placówek.

Zasady? Bardzo proste!

Akcja przeznaczona jest dla szkół podstawowych – uczniów i nauczycieli. Aby wziąć w niej udział, należy zgłosić placówkę, wysyłając maila na adres katarzyna@pantherswroclaw.com. W dalszym kroku klub przekaże deklarowaną przez zgłaszającego pulę biletów wstępu na mecz Panthers Wrocław kontra Vienna Vikings. Wygrywają 3 szkoły, które w niedzielę 4 września będą miały na trybunach największą reprezentację.

Zgłoszenia można przesyłać do 2 września. Więcej o całej akcji można przeczytać na https://pantherswroclaw.com/ oraz na wydarzeniu, które znajdziecie na Facebooku Panthers.

Zobacz również:  18. zwycięstwo koszykarzy Śląska Wrocław

Odsłony: 0

WIĘCEJ WIADOMOŚCI

OSTATNIE WIADOMOŚCI