Ładowanie

Rugby Wrocław rekrutują!

1 sierpnia, 2023

Sztab szkoleniowy Klubu Sportowego Rugby Wrocław ogłosił datę treningu naborowego do drużyny seniorów. Rekrutacja skierowana jest do młodych osób pełnoletnich, które nie ukończyły jeszcze 23. roku życia. 

Jak podkreślają trenerzy – nie wymagane jest doświadczenie z gry w rugby, czy specyficzne parametry fizyczne kandydata do drużyny – najistotniejsze są dobra forma fizyczna i odpowiedni charakter.

Rugby jest sportem wymagającym, zawodnicy muszą być inteligentni, bardzo sprawni i waleczni – w zamian daje niesamowitą satysfakcję z boiskowej rywalizacji, możliwość gry z najlepszymi drużynami w całym kraju, a przede wszystkim długoletnie przyjaźnie i przynależność do wyjątkowej, międzynarodowej społeczności – podkreśla kapitan zespołu Martin Grześlowski.

Trening rekrutacyjny odbędzie się we wtorek – 8 sierpnia o godzinie 19:00 na boisku rugby przy ul. Lotniczej 72. Kandydaci proszeni są o przyjście kilka minut wcześniej w celu rejestracji.

Czy osoby powyżej 23 roku życia mogą wziąć udział w zajęciach? Klub nie zamyka przed nikim drogi do kariery sportowej, dla osób z bogatym doświadczeniem sportowym trenerzy również przygotowali cykl treningowy.

Klub Sportowy Rugby Wrocław w czerwcu tego roku wywalczył historyczny awans do 1 ligi rugby w Polsce, jest również zdobywcą Pucharu Polski w Rugby 7 z 2022, posiada bogatą historię występów w polskich i międzynarodowych zawodach sportowych.