13.7 C
Wrocław
czwartek, 30 marca, 2023

Rusza potańcówka Wrocławska. Przyjdź na pl. Wolności i dołącz do wspólnej zabawy

WARTO PRZECZYTAĆ

W najbliższą sobotę (25 czerwca) plac Wolności zmieni się w taneczny parkiet. Wracamy w to miejsce z potańcówkami, które w ubiegłym roku gromadziły setki osób na wspólnej zabawie.


Termin pierwszej tegorocznej Potańcówki Wrocławskiej wybrany został nieprzypadkowo – to obchody Święta Wrocławia, znakomita okazja do tanecznych spotkań mieszkańców, turystów i gości odwiedzających nasze miasto. Muzycznym tematem przewodnim, który tego wieczoru zostanie szczególnie podkreślony, będzie Wrocław i Dolny Śląsk. Nie zapomnimy o najmłodszych uczestnikach – będą dziecięce hity, które są w stanie rozruszać każdego.

Potańcówki są wydarzeniami wpisującymi się w Rok Dobrych Relacji, który wciąż trwa we Wrocławiu. Okazją do spotkań międzypokoleniowych, międzynarodowych, do nawiązywania nowych i odnawiania starych znajomości. Każdy jest tutaj mile widziany.
Muzyczną oprawę zapewnia DJ Ewelina Gra, doskonale wczuwająca się w nastroje bawiących się osób. Na Potańcówce Wrocławskiej obecna będzie również La Rosa Negra – studio tańca, którego tancerze będą zachęcać do wspólnej zabawy, wszystkich chętnych nauczą kilku prostych kroków i ruchów tanecznych. Gośćmi, którzy pojawią się na potańcówce, by wspólnie się bawić, będą artyści Maria Sadowska i Adrian Łabanowski.
Na pl. Wolności stanie bar wodny z bezpłatną kranówką od MPWiK.

Dla zmęczonych szykujemy strefę odpoczynku z leżakami i ławkami, a także niewielką strefę gastro.

Potańcówka Wrocławska jest pierwszą z sześciu zaplanowanych w tym roku potańcówek: 25 czerwca, 9 i 30 lipca, 6 i 27 sierpnia oraz we wrześniu (konkretna data jest jeszcze niepotwierdzona).


Potańcówka Wrocławska 25 czerwca, godz. 18.00-23.00, pl. Wolności

Mat. pras. UM Wrocław

WIĘCEJ WIADOMOŚCI

OSTATNIE WIADOMOŚCI