2.4 C
Wrocław
środa, 7 grudnia, 2022

Są już znane koszulki reprezentacji Polski podczas MŚ w piłce nożnej

WARTO PRZECZYTAĆ

20 listopada 2022 rozpoczną się Mistrzostwa Świata w piłce nożnej mężczyzn. Wiemy już, w jakich koszulkach zagrają Biało- Czerwoni!

Reprezentanci Polski w piłce nożnej. Fot. Rafał Oleksiewicz

Koszulki piłkarzy na MŚ w Katarze

Kamil Kobielski na swoim Twitterze zaprezentował koszulki, w jakich zagrają reprezentanci Polski podczas Mistrzostw Świata.

Rzecznik PZPN zdradził, że oryginalna koszulka reprezentacji może być drogim wydatkiem.

Celowałbym w 150 euro. Tyle nawet kosztuje koszulka FC Barcelony, którą też ubiera Nike – przyznał Jakub Kwiatkowski, rzecznik PZPN.

Na pewno będzie głośno. Jak już dotknęliśmy tego tematu, to trzeba powiedzieć, że ceny ustala producent. Dużo z dziennikarzy było w Barcelonie na prezentacji Roberta Lewandowskiego, więc wiedzą, jakie są ceny koszulek meczowych. To nie są małe kwoty dla zwykłego kibica. Ale mówię – o tym decyduje producent, on je sprzedaje. Będą trzy poziomy ceny tych koszulek: najniższa, średnia i najdroższa. Ta ostatnia to jest meczowa, w której piłkarze wybiegają na boisko. One oczywiście mocno różnią się jakościowo – ta meczowa odbiega wzwyż i sprawia zdecydowanie lepsze wrażenie – skomentował rzecznik PZPN-u.

Mistrzostwa Świata w Katarze 2022

XXII Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2022 odbędą się Katarze. Rozpoczną się 20 listopada, a zakończą 18 grudnia. Polacy znaleźli się w grupie C. W I fazie meczowej zagrają oni z Meksykiem  22 listopada (godz. 17.00 – Ad-Dauha). Cztery dni później reprezentacja Polski zmierzy się z Arabią Saudyjską (14.00 – Ar-Rajjan), a 30 listopada – z Argentyną (20.00 – Ad-Dauha).

WIĘCEJ WIADOMOŚCI

OSTATNIE WIADOMOŚCI

400x750px3