2.2 C
Wrocław
poniedziałek, 5 grudnia, 2022

Sara James awansowała do finału America’s Got Talent

WARTO PRZECZYTAĆ

Ambasadorka Roku Dobrych Relacji we Wrocławiu jest już po swoim półfinałowym występie w Amerykańskim Mam Talent. Zaśpiewała Rocket Man Eltona Johna. Ponownie oczarowała jurorów i otrzymała miejsce w finale programu.

sara james, america's got talent
źródło: YouTube

O utalentowanej wokalistce pisaliśmy wcześniej, gdy zbliżał się jej występ na żywo w półfinale America’s Got Talent. 14-letnia polka, podołała wyzwaniu i udało jej się zakwalifikować do finału. Jurorzy nagrodzili ją owacją na stojąco.

Półfinał na żywo

9 sierpnia, w noc z wtorku na środę polskiego czasu, Sara James zaśpiewała piosenkę Rocket Man Eltona Johna przed amerykańską publicznością. Jurorzy i widownia byli zachwyceni, a nastolatka zakwalifikowała się do następnego etapu programu, jakim jest finał.

Dziękują za każdy głos. Oniemiałam i próbuje nie powiedzieć czegoś głupiego. Jestem tylko nastolatką w Ameryce i to, że jestem tutaj, jest niesamowite. Dziękuję, to wiele dla mnie znaczy. Wow, dziękuję. – komentowała Sara James

Nagranie jej wykonania zebrało już ponad 1,6 mln odsłon na platformie YouTube, a jej castingowe wykonanie piosenki Billie Eilish, które zostało nagrodzone złotym przyciskiem, osiągnęło już 17 mln.

WIĘCEJ WIADOMOŚCI

OSTATNIE WIADOMOŚCI

400x750px3